Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Bliźnięta

Otwórzcie się na miłość, jeśli doskwiera Wam już samotność. To jest dobry czas na wyznawanie miłości. Poczujcie jak przeszywa Was strzała amora. Aniołowie teraz właśnie chcą natchnąć Bliźnięta falą miłości, przyjemności i intymności. Skorzystajcie z tego daru kochania i bycia kochanym. Nie zamykajcie się i nie kroczcie jak ślepcy do przodu. Spontaniczna miłość też bywa przyjemna.

Wiadomość dla Niej: nie czas na spięcia wewnątrz siebie. To pora na to, żeby uwolnić swoje myślenie, popuścić wodze fantazji, uwolnić się od schematów i przyzwyczajeń. Poczuj teraz głęboką więź z partnerem, tak jak zresztą to lubisz. Przecież miłość jest dla Ciebie ważna. Prawda?

Wiadomość dla Niego: życie z drugą osobą to nie tylko przyjemności, ale także obowiązki czy zobowiązania. Skup się teraz na byciu tym ważnym elementem tej układanki. Na swojej odpowiedzialności za drugą osobę. Pomyśl, że to pewnego rodzaju służba. Ona Cię za to nagrodzi, zobaczysz. W dobrym związku potrzebna jest równowaga wielu rzeczy. To teraz poćwicz stosowanie tej równowagi.

Wiadomość dla Nich: może w końcu zaczniecie się traktować jak dwoje ludzi w związku. Nie trochę tak, a trochę tak. Nie lubicie samotności, ale też potrzebujecie skrystalizowania tej relacji. Aniołowie przekazują teraz: zacieśnijcie Wasz związek, a dzięki temu uzdrowicie wszelkie jego mankamenty.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.