Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2019 - Koziorożec

Czeka Was inny wieczór niż zwykle, ktoś szykuje Wam świetna i nietypową niespodziankę. To będzie coś nietypowego, coś czego nie znacie. Nie wykluczam, że będzie bardzo zaskoczeni. To coś zupełnie nowego. Tak więc tego wieczora nie będziecie się na pewno nudzić i długo, długo będziecie wspominać ten czas. Także super!


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.