Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop walentynkowy 2020 - Panna

Bądźcie otwarci na przyjęcie miłości. Zauważajcie jak pewne sytuacje uzdrawiają się i obfitują w dobre wydarzenia. Deszcz obfitości, miłosnych przeżyć spadnie na Was i otworzy drogę do spełnienia uczuciowego. Pamiętajcie przy tym, że za każde dobro warto podziękować Bogu, Wszechświatowi innym istotom zaangażowanym w tworzenie tego dobra.

Wiadomość dla Niej: kiedy ostatni raz marzyłaś o cudownej, spełniającej się miłości? Chyba bardzo dawno, dlatego dziś aniołowie chcą Ci przekazać za moim pośrednictwem, żebyś nie bała się marzyć. Znajdź chwilkę czasu, usiądź lub połóż się zrób sobie dobrą herbatę, przymknij oczy i zacznij marzyć o wspaniałym uczuciu, o drugiej kochającej osobie. Zobaczysz jak pozytywny efekt to przyniesie w Twoim życiu.

Wiadomość dla Niego: poświęć trochę czasu na zabawę we dwoje. Może zbyt intensywnie pracujecie, a przecież czas swojego życia trzeba równomiernie przeznaczać zarówno na pracę i wysiłek jak i na zabawę i czerpania z niej radości. Dlatego zaplanuj ze swoją drugą połówką dobrą zabawę, która jeszcze bardziej przeniesie Wasze uczucia na wyższy poziom i scementuje relację.

Wiadomość dla Nich: należy Wam się odpoczynek, ale nie w stylu leżenia w łóżku i nic nie robienia. Ten odpoczynek zaplanujcie sobie w SPA, albo na relaksujących masażach. Poświęćcie go też na wspólne przyrządzenie dobrych, zdrowych posiłków, a później delektujcie się ich smakiem. Razem.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.