Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Szóstka

Dla SZÓSTKI to 9 rok numerologiczny.

W tym roku dopadnie Cię nostalgia, ale też czas podsumowań z ostatnich dziewięciu lat. Będziesz szukać odpowiedzi na pytania czy przez ostatnie lata osiągnęłaś to czego oczekiwałaś.

W tym roku szóstko z pewnością łatwiej pozbędzie się złych nawyków czy przejdzie na dietę. To dobry rok by łatwo i szybko rzucić kilka kilo.

W tym roku zrobisz także przetasowania w kontaktach towarzyskich. Odsuniesz od siebie toksycznych ludzi, którzy podcinają Ci skrzydła.

Złe związki szóstek mogą się rozpaść a nuda może ich zaprowadzić w kierunku zdrady.

Samotne szóstki nie powinny rozpoczynać nowych znajomości, mogą one nie przetrwać.

W tym roku praca szóstkom nie będzie dawała takiej satysfakcji jak w poprzednich latach, dlatego należy pamiętać by nie czynić żadnych gwałtownych ruchów w tym kierunku.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.