Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-10
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Szóstka

Wszystkie ''Szóstki'' wchodzą w 2020 roku w rozpoczynający ''wszystko od nowa'' pierwszy cykl numerologiczny. Pamiętajcie,że pomysły, które ''zasiejecie'' w tym roku będą procentowały przez następne kilka lat. Widać,że wiele z Was wejdzie w ten rok z ogromnym doświadczeniem i mądrością życiową, jaką zdobyliście w latach poprzednich. Pojawi się w tym roku wiele kreatywnych i śmiałych pomysłów. Jest to bardzo dobry rok by założyć własną działalność, lub starać się o jej dofinansowanie. Jest to także wspaniały czas, by rozwijać własne talenty, lub połączyć działania biznesowe z unikatowymi zdolnościami. Jeśli się przeprowadzicie i zmienicie miejsce zamieszkania to będziecie zadowoleni, a miejsce, które wybierzecie pozostanie z Wami na lata. Wszystkie ''Szóstki'', które w tym roku wrócą z emigracji i osiądą w Polsce , poczują się tutaj fenomenalnie. Będziecie to rok spotkań z nowymi ludźmi, rok wyjazdów i ciekawych biznesowych szkoleń. To jest świetny rok na zaczęcie ciekawej współpracy z innymi ludźmi, założenie spółki, rozwinięcie skrzydeł. Wiele decyzji, jakie podejmiecie w tym roku będzie się pięknie ''materializowało'' w latach następnych.

Numerologiczne ''33'' będą podejmowały genialne, trafne i szybkie decyzje. Rozwiniecie swoje najbardziej ukryte talenty. Wszystkie decyzje biznesowe będą podejmowane na kanwie genialnej intuicji, graniczącej z jasnowidzeniem.

Runą, która Was poprowadzi w tym roku jest runa ''Eihwaz'', która wspomaga hart ducha, mówi o samozaparciu w dążeniu do celu.

Karta ''wizji'', którą dla Was wylosowałam na ten rok wspaniale wiąże się z potencjałem jedynki i przypomina Wam o istnieniu ''prawa przyciągania'':

''Każda myśl jest energią, która ukierunkowuje Waszą uwagę. Bądźcie zatem uważni i dokonujcie mądrych wyborów. To co zasilicie swoim skupieniem powróci do Was jako zmaterializowana wizja''.


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.