Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Piątka

Dla PIĄTKI to 8 rok numerologiczny.

Przed Tobą piątko rok w którym uda Ci się zrealizować nie jeden sukces, można nawet spodziewać się pasma sukcesów, pod warunkiem, że pracowałeś na ten sukces wcześniejsze lata. I teraz za tę pracę możesz być nie tylko doceniona ale też sowicie wynagrodzona finansowo.

Pieniądze będą Cię lubić, a Ty to uczucie będziesz odwzajemniać.

Dużo szczęście w miłości czeka samotne piątki, staną się pewne siebie, i dzięki tej sile zdobędą niejedno zatwardziałe serce.

W tym roku urokowi piętek nikt nie oprze.

Piątki będące w związku muszą pilnować swojej wierności bo będą skoro do zdrady.


EKSPERCIStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.