Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd Yosei

Yosei

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 12:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2020-07-10
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop numerologiczny - Piątka

Dynamiczne ''Piątki'' wejdą w dziewiąty, kończący lub zamykający pewne rzeczy rok 2020. Dziewiąty rok numerologiczny jest uważany za dość trudny czas, jednak pamiętajcie Kochane ''Piątki'',że aby powstała nowa jakość, stare struktury muszą zostać zburzone. Dla części z Was ten rok będzie czasem próby dla Waszych związków emocjonalnych. Być może od jakiegoś czasu zastanawiacie się nad rozstaniem- w tym roku może do niego faktycznie dojść. Jednak pamiętajcie,że żegnając się z czymś , co nie daje nam pełni szczęścia robimy jednocześnie miejsce dla czegoś nowego....takie ''pożegnania'' mogą dotyczyć również spraw zawodowych. Jest to bardzo dobry rok na rozstanie się z mało satysfakcjonującą pracą. Natomiast dziewiątka nie jest wibracją sprzyjającą zakładaniu własnej firmy- z tym poczekajcie do jesieni, gdy ''wejdziecie''w energetykę jedynki. Kochane ''Piątki' dbajcie o swoje zdrowie w roku 2020, uważajcie szczególnie na dolny odcinek kręgosłupa ( nie przeciążajcie się ), może pojawić się rwa kulszowa, nerwobóle i migreny.

Jeśli zdecydujecie się w tym roku na zmianę pracy to będzie bardzo dobra decyzja, i będziecie zadowoleni,że ją podjęliście. Tak naprawdę, już od połowy 2020; a szczególnie latem, dostrzeżecie,że wszystkie trudne decyzje jakie podęliście – wyszły Wam na dobre. Jeśli zmienicie pracę, to na dużo lepszą i bardziej satysfakcjonującą finansowo. Jeśli zdecydujecie się na rozstanie to jest szansa,że w wakacje lub wczesną jesienią poznacie potencjalnego partnera. Pod koniec roku 2020 z optymizmem będziecie czekać na otwierający nowe możliwości rok 2021, gdzie wejdziecie w nowy cykl numerologiczny z jedynką na czele.

Runa, która Was poprowadzi w tym roku to runa ''Perthro''- wzmocni Waszą odporność, zdolności intuicyjne i parapsychologiczne – odkryjecie dzięki niej na nowo prawo ''przyczyny i skutku''. Zrozumiecie,że zmiany są nieodłączną częścią życia.

Karta wizji jaką dla Was Kochane ''Piątki'' wylosowałam wiąże się z runą ''Perthro'' i mówi o takim najgłębszym wsłuchaniu się w swoją intuicję i wewnętrzne ''prowadzenie'':

'' Wycisz umysł i uwierz,że Twoje ''Wyższe Ja'' zadbało o wszystko. Zachowaj spokój i otwartość, nie martwiąc się o sposób realizacji swoich pragnień. Wyciszony umysł i ciało usłyszy wyraźnie podszepty swojej Duszy. Dlatego jesteś proszony: ''słuchaj''.''


EKSPERCIx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.