Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Rak

Ona:
Uwodząc Panią spod tego znaku zodiaku musisz zachować ostrożność i dobre maniery. Postaraj się delikatnie przełamać jej nieśmiałość. Zrobisz na niej dobre wrażenie przygotowując pyszną kolację z winem. Jej romantyczna dusza zostanie zaspokojona opowieściami sprzed lat. Panie Raki lubią praktycznych mężczyzn, którzy są w stanie stawić czoła problemom dnia codziennego. Traktuj ją jak damę, a wtedy zostaniesz dopuszczony do jej serca.


On:
Jeśli chcesz go uwieść to musisz przejąć inicjatywę i zrobić pierwszy krok. Staraj się działać ostrożnie i dyplomatycznie, by się nie przestraszył. Dla Raka ważne są wartości rodzinne i tradycja, opowiedz mu więc historię z dzieciństwa i zaproś do domu aby pokazać album ze zdjęciami, dzięki temu zmiękczysz jego serce. Raki lubią udawać niedostępnych więc nie martw się jeśli długo będziesz miała poczucie, że on nie odwzajemnia twoich zalotów.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.