Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Baran

Ona:
Uwodząc Panią Baran pamiętaj, że ona wewnętrznie lubi być zdobywana. Bądź konkretny i nie owijaj nadmiernie w bawełnę. W żadnym wypadku nie zdradzaj i nie dawaj powodów do zazdrości. Unikaj przesłodzonej kokieterii i udawania czegokolwiek, aby ją uwieść zastosuj realizm i namiętność. Ten znak uwielbia nowoczesnych mężczyzn przed którymi świat nie ma tajemnic.


On:
Jeśli chcesz go uwieść zachowuj się tajemniczo, postaraj się być nieuchwytna: okazuj mu zainteresowanie i nagle znikaj wymykając się mu z rąk. Pamiętaj jednak aby zachować umiar gdyż Barany nie lubią zbyt długo platonicznie wzdychać. Podczas rozmów staraj się być rzeczowa i konkretna, ponieważ on może nie zrozumieć zbyt wielu aluzji i niedomówień.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.