Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Skorpion

Ona:
Jeśli chcesz uwieść Panią Skorpion musisz wykazać się przebojowością i poczuciem humoru. Jeżeli uda ci się poprawić jej nastrój to z pewnością pozwoli ci zaprosić się na randkę. Kiedy sytuacja między wami zacznie się klarować powinieneś być konkretny i otwarcie określać do czego zmierzasz. Pamiętaj jednak, że niczego nie możesz być pewny w 100%, ponieważ kobiety spod tego znaku zodiaku potrafią być czasami nieprzewidywalne.


On:
To mężczyzna trudny do uwiedzenia, lubi kobiety ubrane prowokująco, błyszczące inteligencją i humorem. Zachowuj się uwodzicielsko i swobodnie, ale nie przekraczaj pod żadnym pozorem granicy dobrego smaku. Nie opowiadaj mu historii swojego życia, on woli kobiety tajemnicze które musi rozszyfrować. Najlepiej pokaż mu, że ci się podoba ale coś cię powstrzymuje.


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.