TarocistkaIda

Tarocistka Ida

teraz dostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 153

Średnia ocen: 0

1 Rozmów na chat
0 Zrelizowanych e-maili
22 Odpowiedzi na SMS
3 Rozmów przez telefon
1 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Tarocistka Ida

POLSKI 
Tarocistka Ida

Bywa, że w życiu nam się nie układa, boimy się podjąć decyzje z obawy przed niepowodzeniem. Ufamy nie tym, co trzeba, czujemy się jak w potrzasku. Jestem głęboko przekonana o tym, że wszyscy mają prawo do satysfakcjonującego życia. Czasem jednak każdy z nas potrzebuje wsparcia, nie ma w tym nic złego.

Sprawdź, co mogę Ci zaoferować. W mojej pracy biegle posługuję się takimi narzędziami jak Tarot, karty Lenormand, numerologia i rytuały.

Wszystkie te metody służą mi do przepowiadania przyszłości, analizy trudnej sytuacji klientów, znajdowania rozwiązań i przyciągania do chętnych spełnienia w miłości, finansach czy innej dowolnej dziedzinie życia.

Odpowiem na wszelakie pytania. Czy on/ona Cię kocha? Czy zmienić pracę? Kiedy nadejdzie dla Ciebie lepszy czas w życiu? W tych i innych kwestiach otrzymasz ode mnie informacje, poradę i wskazówki do dalszych działań.

Pamiętaj jednak, to Ty masz moc. Ja i moje kart wskazują możliwe drogi, prognozy. Ty na tej podstawie możesz kształtować swój los.

Gwarantuję pełną dyskrecję. Cokolwiek zrobiłeś, czegokolwiek pragniesz, ja przede wszystkim nie oceniam. Jestem tu dla Ciebie, zapraszam serdecznie.

Tarocistka Ida

Grafik:

Poniedziałek
podczas zalogowania
Wtorek
podczas zalogowania
Środa
podczas zalogowania
Czwartek
podczas zalogowania
Piątek
podczas zalogowania
Sobota
podczas zalogowania
Niedziela
podczas zalogowania

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Numerologia dla firm

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.