Tarocistka Ida

Tarocistka Ida

urlop do 2022-09-01
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
4 Rozmów na chat
6 Zrelizowanych e-maili
192 Odpowiedzi na SMS
14 Rozmów przez telefon
8 Rozmów przez 708
8 Miesięcy na portalu
Ostatnio
online
1139 Wyświetleń profilu
Tarocistka Ida

Sprawdź, co mogę Ci zaoferować. W mojej pracy biegle posługuję się Tarotem, pomagają mi także karty Lenormand, numerologia i astrologia.

Przepowiadam przyszłości, analizuję trudne sytuacje klientów, znajduję rozwiązania i przyciągam dla chętnych spełnienie w miłości, finansach czy innej dowolnej dziedzinie życia.

Odpowiem na wszelakie pytania. Czy on/ona Cię kocha? Czy zmienić pracę? Kiedy nadejdzie dla Ciebie lepszy czas w życiu? W tych i innych kwestiach otrzymasz ode mnie informacje, poradę i wskazówki do dalszych działań.

Pamiętaj jednak, to Ty masz moc. Kart wskazują możliwe drogi, prognozy. Ty na tej podstawie możesz kształtować swój los.

Bywa, że w życiu nam się nie układa, boimy się podjąć decyzje z obawy przed niepowodzeniem. Ufamy nie tym, co trzeba, czujemy się jak w potrzasku. Jestem głęboko przekonana o tym, że wszyscy mają prawo do satysfakcjonującego życia. Czasem jednak każdy z nas potrzebuje wsparcia, nie ma w tym nic złego.

Gwarantuję pełną dyskrecję. Cokolwiek zrobiłeś, czegokolwiek pragniesz, ja przede wszystkim nie oceniam. Jestem tu dla Ciebie, zapraszam serdecznie.

 

Tarocistka Ida

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Cygańskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Numerologia dla firm

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
podczas zalogowania
Wtorek
podczas zalogowania
Środa
podczas zalogowania
Czwartek
podczas zalogowania
Piątek
podczas zalogowania
Sobota
podczas zalogowania
Niedziela
podczas zalogowania

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.