Pomocnik
Sugestia

PROFIL

KatarzynaHoch
teraz dostępny

Katarzyna Hoch

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 2741

Średnia ocen: 4.9
(19)
Ilość rozmów na chacie

(33)
Ilość rozmów przez email

(322)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Katarzyna Hoch

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Katarzyna Hoch

Moi Mili, jeśli chodzi o kontakt poprzez CHAT - proszę o wcześniejsze umawianie się ze mną poprzez krótkie wiadomości. Informacje o godzinach w których jestem w stanie z Wami poczatować dostępne w grafiku na dole mojego profilu.
Postanowiłam wprowadzić takie małe zmiany, ponieważ będzie się nam lepiej dograć czasowo :)
Bardzo dziękuję <3

Gorąco zachęcam osoby, które potrzebują głębszej analizy problemu do korzystania z opcji MAIL. Kochani, często wysyłacie po kilka SMSów do mnie z wieloma pytaniami w jednej wiadomości. Nie jestem w stanie odpowiedzieć wyczerpująco w SMSie na wszystko i przekazać Wam całego przesłania z kart. Gorąco zachęcam do usługi MAIL; będzie to dla mnie bardziej komfortowe a dla Was korzystniejsze pod względem przekazu informacji i finansowym. Odpowiadając na kilka SMSów dotyczącej nawet 1 sprawy nigdy nie przekażę obszernej wiadomości jak w MAILu.

 

Dzień dobry :)

na imię mam Katarzyna i od kilku lat zajmuję się odczytem z kart Lenormand, cygańskich oraz Kipper. Moja przygoda z ezoteryką zaczęła się zupełnie przypadkowo choć przyznam szczerze, od młodości przejawiałam skłonności do tzw. "proroczych snów". Dotyczyły one ogólnie wydarzeń w moim życiu osobistym jak i mojej rodziny. Niestety, nie zawsze były przyjemne a ich sprawdzalność była bardzo wysoka i pozwalała na przygotowanie się na trudne chwile. Uwagę na swoje sny zaczęłam zwracać dopiero mając kilkanaście lat. Stawałam się coraz bardziej świadoma mojego daru a w odnalezieniu się w tym wszystkim pomogła mi moja mama, która wtedy właśnie udostępniła mi swój sennik z którego sama często korzystała.

Jeśli chodzi o karty - jakoś samo to przyszło. Zainteresowałam się nimi w dość ciężkim momencie w moim życiu. Traktowałam je wtedy jako formę terapii i brzydko mówiąc eksperymentu - ale zaczęłam zauważać, jak wiele z ich przekazów się sprawdza. Uczę się kart cały czas, ponieważ cały czas ich precyzja potrafi zaskoczyć.

Staram się zawsze w każdym rozkładzie ujrzeć jak najwięcej informacji, które dadzą konkretną odpowiedź na konkretne pytanie.

Jesli chodzi o mój grafik, proszę zawsze sprawdzać rozpiskę na dole mojego profilu. Aktualizuję go w każdą niedzielę wieczorem. Postaram się być dla Państwa dostępna jak najczęściej :)

Zapraszam do korzystania z moich usług. Postaram się nie rozczarować Państwa i pomóc, doradzić.

 

P.S.: Jeżeli potrzebujecie konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie, zapraszam do kontaktu SMS. Mail służy do rozbudowanej odpowiedzi ale jest zdecydowanie droższy niż SMS.

Jeśli u mnie na profilu widnieje status "zajęty" - oznacza to, że wykonuję wróżbę dla kogoś lub prowadzę rozmowę i nie mam możliwości odebrać kolejnego chatu w tym samym czasie. Proszę o cierpliwość Kochani.

 

*Jeśli chodzi o SMS, opcję MAIL lub CHAT - nie musicie podawać mi dat urodzenia ani koloru włosów. Wystarczy imię Wasze lub osób o które pytacie. :)


OPINIE:

(2020-07-20 17:44:00) 5
Polecam Panią Kasię z czystym sumieniem .Cudowna kobieta i doradca z dużą wiedzą oraz anielską duszą .
Odpowiedź eksperta: Dziękuję. Trzymam kciuki za Panią. Jest Pani silna i mądra, da sobie Pani radę.Proszę dbać o siebie. Jeszcze raz dziękuję.
(2020-07-18 00:25:38) 5

Odpowiedź eksperta: Bardzo BARDZO dziękuję za zaufanie i gwiazdeczki! :)
(2020-06-28 17:07:00) 5
Polecam. Trafione:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję!
(2020-05-28 15:18:18) 5
Pani Katarzyna bardzo skrupulatnie i z sercem podchodzi do zadanego pytania. Odpowiedź była wyczerpująca, bardzo szczegółowa, ale co najważniejsze pełna rzeczy, o których Pani Kasia nie mogła wiedzieć, a niezwykłe trafnie odczytała je z kart. Jestem bardzo zadowolona i napewno będę wracać :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za te miłe słowa! Samych najlepszych rzeczy dla Pani.
(2020-05-24 18:58:00) 5
❤❤❤❤❤
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję! :)
(2020-05-22 15:52:18) 4
Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i dobra energia w przekazie mailowym. Teraźniejszość w większości zgodna,przyszłość - czas pokaże. Będę wracać w razie potrzeby:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za szczery i przemiły komentarz. Dokładnie, czas jest najlepszym nauczycielem bo wszystko sprawdza i wyjaśnia. Bardzo dziękuję.
(2020-05-21 19:25:19) 5
Polecam usługi tej Pani:) Bardzo obszerne wróżby. I trafione w punkt.Na resztę trzeba poczekać ale myślę, że warto:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję! Dopiero teraz zobaczyłam Pani opinię i tak późno odpisuję. Jestem z Panią, będzie dobrze. :)
(2020-05-17 15:39:56) 5
Obszerna i bardzo szczegółowa odpowiedź na maila ,zostały poruszone wątki, o których tylko ja wiem co mnie zaskoczyło pozytywnie i które są obecne już w moim życiu. Zastanawiające dla mnie.. Myślę, że skorzystam jeszcze nie raz. Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. To bardzo miłe, co Pani napisała. Bardzo dziękuję i zapraszam w razie potrzeby ponownie.
(2020-05-16 18:11:30) 5
Trafna analiza obecnej sytuacji i pozytywny przekaz wróżby :). Polecam !
Odpowiedź eksperta: Bardzo mi miło. Dziękuję za okazane zaufanie i zapraszam w przyszłości, jeśli Pani będzie mnie potrzebować.

Grafik:

Poniedziałek:
czat do godz. 12 i po 23/SMS MAIL 24h
Wtorek:
czat do godz. 12 i po 23/SMS MAIL 24h
Środa:
czat do godz. 12 i po 23/SMS MAIL 24h
Czwartek:
czat do godz. 12 i po 23/SMS MAIL 24h
Piątek:
czat do godz. 12 i po 23/SMS MAIL 24h
Sobota:
Cały dzień dla Was :)
Niedziela:
Cały dzień dla Was :)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.