Pomocnik
Sugestia

PROFIL

KatarzynaHoch
teraz dostępny

Katarzyna Hoch

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 964

Średnia ocen: 4.8
(5)
Ilość rozmów na chacie

(19)
Ilość rozmów przez email

(138)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Katarzyna Hoch

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Katarzyna Hoch

Dzień dobry :)

na imię mam Katarzyna i od kilku lat zajmuję się odczytem z kart Lenormand, cygańskich oraz Kipper. Moja przygoda z ezoteryką zaczęła się zupełnie przypadkowo choć przyznam szczerze, od młodości przejawiałam skłonności do tzw. "proroczych snów". Dotyczyły one ogólnie wydarzeń w moim życiu osobistym jak i mojej rodziny. Niestety, nie zawsze były przyjemne a ich sprawdzalność była bardzo wysoka i pozwalała na przygotowanie się na trudne chwile. Uwagę na swoje sny zaczęłam zwracać dopiero mając kilkanaście lat. Stawałam się coraz bardziej świadoma mojego daru a w odnalezieniu się w tym wszystkim pomogła mi moja mama, która wtedy właśnie udostępniła mi swój sennik z którego sama często korzystała.

Jeśli chodzi o karty - jakoś samo to przyszło. Zainteresowałam się nimi w dość ciężkim momencie w moim życiu. Traktowałam je wtedy jako formę terapii i brzydko mówiąc eksperymentu - ale zaczęłam zauważać, jak wiele z ich przekazów się sprawdza. Uczę się kart cały czas, ponieważ cały czas ich precyzja potrafi zaskoczyć.

Staram się zawsze w każdym rozkładzie ujrzeć jak najwięcej informacji, które dadzą konkretną odpowiedź na konkretne pytanie. Nie lubię lania wody. Uważam się za osobę szczerą i kontaktową. 

Jesli chodzi o mój grafik, proszę zawsze sprawdzać rozpiskę na dole mojego profilu. Postaram się być dla Państwa dostępna jak najczęściej :)

Zapraszam do korzystania z moich usług. Postaram się nie rozczarować Państwa i pomóc, doradzić.

 

P.S.: Jeżeli potrzebujecie konkretnej odpowiedzi na konkretne pytanie, zapraszam do kontaktu SMS. Mail służy do rozbudowanej odpowiedzi ale jest zdecydowanie droższy niż SMS* (1 konkretne pytanie mail to koszt 30 zł).

Zapraszam również do zapoznania się z opisami i wycenami moich usług w po lewej stronie panelu mojego profilu. Zastrzegam sobie, że w zależności od okoliczności i przypadku, ceny mogą być wyceniane indywidualnie po wczesniejszej konsultacji z klientem i obustronnej zgodzie.

 

*Jeśli chodzi o SMS - nie musicie podawać mi dat urodzenia ani koloru włosów. Wystarczy imię Wasze lub osób o które pytacie. :)


OPINIE:

(2020-05-28 15:18:18) 5
Pani Katarzyna bardzo skrupulatnie i z sercem podchodzi do zadanego pytania. Odpowiedź była wyczerpująca, bardzo szczegółowa, ale co najważniejsze pełna rzeczy, o których Pani Kasia nie mogła wiedzieć, a niezwykłe trafnie odczytała je z kart. Jestem bardzo zadowolona i napewno będę wracać :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za te miłe słowa! Samych najlepszych rzeczy dla Pani.
(2020-05-24 18:58:00) 5
❤❤❤❤❤
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję! :)
(2020-05-22 15:52:18) 4
Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie i dobra energia w przekazie mailowym. Teraźniejszość w większości zgodna,przyszłość - czas pokaże. Będę wracać w razie potrzeby:)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za szczery i przemiły komentarz. Dokładnie, czas jest najlepszym nauczycielem bo wszystko sprawdza i wyjaśnia. Bardzo dziękuję.
(2020-05-17 15:39:56) 5
Obszerna i bardzo szczegółowa odpowiedź na maila ,zostały poruszone wątki, o których tylko ja wiem co mnie zaskoczyło pozytywnie i które są obecne już w moim życiu. Zastanawiające dla mnie.. Myślę, że skorzystam jeszcze nie raz. Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. To bardzo miłe, co Pani napisała. Bardzo dziękuję i zapraszam w razie potrzeby ponownie.
(2020-05-16 18:11:30) 5
Trafna analiza obecnej sytuacji i pozytywny przekaz wróżby :). Polecam !
Odpowiedź eksperta: Bardzo mi miło. Dziękuję za okazane zaufanie i zapraszam w przyszłości, jeśli Pani będzie mnie potrzebować.

Grafik:

Poniedziałek:
rano do południa i po 23
Wtorek:
cały dzień dla Was :)
Środa:
cały dzień dla Was :)
Czwartek:
rano do południa i po 23
Piątek:
rano do południa i po 23
Sobota:
rano do południa i po 23
Niedziela:
cały dzień dla Was :)x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.