Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Astrologiczne biuro matrymonialne dla Panny

Panna – to dość trudny partner. Nie łatwo go zauroczyć gdyż rzadko ulega miłosnym uniesieniom. To krytyczny i wymagający partner. Najłatwiej zaimponować mu można inteligencją i zaradnością. Często miewa zahamowania w sferze seksualnej. Wielką wadą Panny jest to, że kompletnie nie potrafi wspierać swojego partnerki gdyż jest na to zbyt obdarty z emocji, krytyczny i małostkowy. Panna umie zadbać o dom i rodzinę chodź to praca jest dla niego sensem istnienia. Panna jest raczej wiernym partnerem dla którego uroda partnerki ma drugorzędne znaczenie. W jego domu nie musi panować podział obowiązków na męskie i damskie gdyż nie jest to mężczyzna, który musi dominować. Przyjmuje wszelkie argumenty pod warunkiem, że są one dla niego logiczne.

Sposób na Pannę – bądź zawsze schludnie ubrana i zadbana, wyrażaj się logicznie i nie ulegaj zanadto emocją, znajdź dobrą prace.

Dla kogo tak – Koziorożec rozumie praktyczną stronę Panny i podobnie jak ona nie ulega emocją, z Wagą za to doskonale się dogada a poza tym łączy ich dobry gust i zamiłowanie do elegancji.

Dla kogo nie – połączenie niepewnych siebie Ryb z krytyczną Panna nie jest najlepsze podobnie jak związek ze Strzelcem, którego małostkowość Panny irytuje i nudzi.

Sławna Panna – Keanu Reves


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.