Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Numerologia

 

Znaczenie liczb

Każda liczba ma inną interpretację w poszczególnych kategoriach przeznaczenia, osobowości, serca i ekspresji. Twoja liczba osobowości może być inna niż liczba przeznaczenia. Dlatego tak ważne jest zapoznanie się z charakterystyką każdej liczby i odniesieniem się do swych obecnych uczuć, życzeń i pragnień.

 

JEDEN

Słońce, kolor żółty, całość, jedność
Główne cechy – prostolinijność, niezależność

 

Liczba przeznaczenia

Twoim przeznaczeniem jest być przywódcą i walczyć o to. Dlatego w swej podróży przez życie możesz napotykać wielu rywali, którzy chcą Ci dorównać. Jesteś pełen energii i szybko torujesz sobie drogę, nikt i nic nie jest cię w stanie zatrzymać. Mierzysz wysoko a twoje pomysły często wyprzedzają epokę. Jesteś ambitny dlatego szukasz sposobu własnego wyrażenia i realizacji.

 

Wystrzegaj się - podejmowania ryzyka, poczucia wyższości i stawiania ludzi na drugim miejscu.

 

Twoje możliwości – staraj się być indywidualistą, stwórz swój własny, twórczy styl życia, który przyniesie ci oczekiwane zmiany. Wybierz zawód w którym będziesz dla siebie szefem.

 

Liczba osobowości

Jesteś zdyscyplinowany, zdolny i błyskotliwy. Kiedy określisz swoje potrzeby i cele, z zapałem , energicznie weź się do ich realizowania. Bez względu na to kim zostaniesz w twoim życiu potrzebne są zmiany . Postaw na swobodę, ruch oraz oryginalność.

 

Związki – w miłości jesteś spontaniczny, jednak nawet jeśli z kimś się zwiążesz to nie pozwalasz tak naprawdę się do siebie zbliżyć. Za to w przyjaźni jesteś radosny i ciepły.

 
Liczba serca

Skrycie pragniesz wprowadzać nowe idee, zwyczaje, poglądy. Wierzysz, że możesz stać się przywódcą, który zdobędzie niezależność, która uczyni cię w istocie szczęśliwym. Rodzą się w tobie uczucia namiętne, marzysz by zostać gwiazdą filmową lub inną znaną osobistością.

 

Liczba ekspresji
W towarzystwie starasz się być bardzo pewny siebie, że czasem ludzie przypisują ci arogancję. Można uznać, ze zachowanie takie jest spontaniczne, jednak często udajesz by ukryć brak pewności siebie. Na szczęście ludzie szybko się na tobie poznają i odnajdują w tobie przyjaciela, często też nie możesz się odpędzić od wielbicieli płci przeciwnej.

 


DWA

Księżyc, rytm, taniec, yin i yang, kamień księżycowy
Główne cechy – negocjowanie, partnerstwo

 

Liczba przeznaczenia

Masz w sobie cechy negocjatora. Wiesz jak pracować w grupie i potrafisz się dostosować do innych. Jednak nie lubisz wychodzić im naprzeciw, wolisz pozostawać w cieniu i odstępujesz innym prawo podejmowania decyzji. Dla dobra ogółu wolisz się podporządkować innym aby unikać ewentualnych sporów i nieporozumień. Jesteś osobowością interesującą i czekają się w życiu barwne i ciekawe związki.

 

Wystrzegaj się – zbytniego podporządkowania innym, ciągłych kompromisów.

 

Twoje możliwości – jesteś dyplomatą w stosunkach z innymi, wybierz zawód, który pozwoli ci wykorzystać te zdolności np. mediator.

 

Liczba osobowości

W towarzystwie tworzysz wspaniała, dobrą atmosferę dlatego każdy być blisko ciebie. Jednak ograniczasz się kurczowo trzymając swoich przyjaciół, rodziny, pracy i przeszłości. Jesteś osobą wrażliwą emocjonalnie i nie raz udaje cię rozwiązać czyjś problem.


Związki – Jesteś osobą bardzo wrażliwą i twórczą i tylko z osobą o podobnych cechach stworzysz udany związek. Potrafisz być opiekuńczy i dać poczucie bezpieczeństwa partnerowi, ale w sytuacjach problematycznych możesz zamykać się w sobie.

 

Liczba serca

Twój związek musi się opierać na uczuciowej bliskości. Twoje ukryte pragnienia to posiadanie rodziny i dużego majątku. Postaw więc na oszczędność i ciężką pracę, wówczas poczujesz się bogatszy dzięki ludziom, którzy są z tobą.

 

Liczba ekspresji

Każdą osobę ze swego otoczenia traktujesz indywidualnie. Jesteś więc postrzegany jako dyplomata, osoba uczciwa, delikatna i wrażliwa. Potrafisz być taktowany i rozważny a to sprawia, że ludzie Ci ufają. Często dzielą się z tobą swoimi kłopotami, co może być kłopotliwe, zwłaszcza kiedy twoja liczba osobowości lub przeznaczenia skupia się bardziej na tobie.
 


EKSPERCI

Dlaczego Wróżby online są właśnie dla Ciebie?

Wróżby online to największy serwis ezoteryczny w Polsce

Znajdziesz tu w 100% godnych zaufania Ekspertów udzielających wsparcia duchowego i doradztwa życiowego, którzy są gotowi znaleźć odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.

Uzyskaj odpowiedzi od naszego Eksperta na swoje pytania, w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7 – przez telefon, SMS, e-mail lub chat.FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.