Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

teraz dostępny
Wysłuchaj wiadomość

Totalna Numerologia Nowość!!!

Zamawiając tę usługę w tytule emaila należy wpisać: Totalna Numerologia ( i podaj swoje imię lub płeć oraz swoją datę urodzenia).

Opis:

Analiza zgodności numerologicznej jest narzędziem pozwalającym lepiej zrozumieć relacje między dwiema osobami poprzez analizę ich numerologicznych wartości. Dzięki niej, możemy dowiedzieć się, jakie cechy charakteru, predyspozycje czy potencjały wynikają z naszych liczbowych wartości.

W ramach usługi oferuję podstawową analizę Twojej zgodności numerologicznej ze wszystkimi cyframi i liczbami czyli od 1 do 9 oraz z liczbami mistrzowskimi: 11, 22, 33 i 44. W ramach tej usługi otrzymasz więc w jednej cenie aż 13 analiz! Analizy zawierają podstawowe informacje niemniej pomogą poznać siebie i innych w zupełnie nowym świetle!

Przykład analizy numerologicznej: Kobieta 1 z Mężczyzną 2.

Bedąc kobietą w energii cyfry 1 charakteryzujesz się silną wizją, determinacją i pewnością siebie. Posiadasz liderujący charakter, lubisz być w centrum uwagi i podejmujesz decyzje zdecydowanie i szybko. Jesteś ambitna, niezależna i potrafisz osiągać swoje cele z determinacją i wytrwałością.

Mężczyzna o numerze 2 jest delikatny, empatyczny i wyrozumiały. Posiada umiejętność współpracy, komunikacji i zrozumienia potrzeb innych. Ceni harmonię i równowagę w relacjach, potrafi wspierać partnerkę emocjonalnie i duchowo. Jest lojalny, troskliwy i skłonny do podążania za kobietą w jej planach i marzeniach.

Pomimo różnic w charakterach, będąc parą o numerach 1 i 2 możecie stanowić silną i zgraną jedność. Ty możesz być motorem działania i inicjatyw, podczas gdy mężczyzna o numerze 2 może być dla Ciebie stabilnym oparciem i wsparciem. Wasze różne cechy uzupełniają się i tworzą dobrze zbalansowaną relację opartą na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Zapraszam !

Jasnowidz Rebeka

Cena: 60 PLN (promocja!)