NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Portret Numerologiczny – Poznaj siebie lub inną osobę dzięki dacie urodzenia

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jakie tajemnice kryją się w Twojej dacie urodzenia? Czy jesteś ciekaw/a, jakie cechy charakteru, talenty i potencjały ukryte są w Twojej numerologicznej energii? Teraz masz okazję odkryć to wszystko i dużo dużo więcej... .

Co to jest portret numerologiczny?

Portret numerologiczny to indywidualne opracowanie oparte na analizie Twojej daty urodzenia i numerologii. Numerologia to starożytna dziedzina, która pomaga zrozumieć Twoją osobowość, cele życiowe, a nawet przewidywać przyszłość, bazując na magicznych właściwościach cyfr i liczb.

Co zawiera moja oferta?

  1. Analiza Twojego numerologicznego przeznaczenia: dowiesz się, jaki jest cel Twojego życia i jakie wyzwania mogą się pojawić na Twojej drodze.

  2. Interpretacja Twojej liczby życiowej: poznasz swoją główną liczbę numerologiczną, która odzwierciedla Twoje fundamentalne cechy charakteru – zalety i wady.

  3. Analiza Twoich talentów i potencjału: dowiesz się, w jakich dziedzinach masz naturalne zdolności i jak je wykorzystać.

  4. Rada dotycząca kariery i życia zawodowego: otrzymasz wskazówki dotyczące najlepszych ścieżek kariery zgodnych z Twoim numerologicznym profilem.

  5. Życie osobiste: portret munerologiczny pomoże Ci lepiej zrozumieć relacje z mężczyzną czy kobietą oraz życie rodzinne.

  6. Dowolne pytanie, króre Cię nurtuje na swój temat, aby poznać lepiej samą, samego siebie lub osobę którą jesteś zainteresowana/ zainteresowany.

Każdy portret numerologiczny jest tworzony indywidualnie, biorąc pod uwagę Twoją datę urodzenia lub osoby. o którą chcesz zapytać.

Działam z pełnym szacunkiem dla Twojej prywatności, a moja analiza jest profesjonalna.

Po otrzymaniu analizy będę dostępna aby odpowiedzieć na Twoje pytania, jeśli coś wyda się niezrozumiałe czy niejasne.

Odkryj tajemnice swojej numerologii i wykorzystaj je, aby osiągnąć sukces i spełnienie w życiu osobistym i zawodowym. Zamów portret numerologiczny i zacznij podróż w głąb siebie!

W tytule emaila wpisz: "Portret numerologiczny", datę urodzenia i ewentualnie pytanie lub wskazówkę czego konkretnie ma dotyczyć analiza.

czas oczekiwania na realizację Twojego zamówienia max. 1 dzień.

Miłości i Mocy!

Jasnowidz Rebeka 

 

Cena: 60 PLN