NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

przerwa do 20:53
Wysłuchaj wiadomość

Oczyszczanie metodą Ho'oponopono

          Pokój zaczyna się w Ja (Dr Hew Len) 

Ho'oponopono to stara hawajska metoda oczyszczania, która, we współczesnej wersji, polega m.in. na wybaczeniu i wdzięczności, co naszą Podświadomość czyni wolną od starych i negatywnych -programów-. 
W praktyce oczyszczania metodą Ho'oponopono klient  wysyła do mnie to, co chce oczyścić. Może to być cokolwiek, co przysparza mu negatywnych emocji i negatywnie wpływa na jego życie. Oczyścić możemy  połączenie swojego -Ja- praktycznie ze wszystkiego, co nam przeszkadza, jak negatywne przekonania, lęki, problemy w relacjach, wpływ toksycznej osoby, powody dla których nie realizujemy ważnych zadań jak dbanie o zdrowie, nauka, mamy trudności w pracy czy kłopoty finansowe.

Po otrzymaniu zadania  przeprowadzę  proces oczyszczania, które przerwie negatywne połączenie twojego -Ja- z problemami, by w tzw. puste miejsce (stan zero) wlała się boska moc.  Boska moc oczyszcza i transformuje negatywy w pozytywy. Pojawiają nieograniczone możliwości kreowania nowego Ja i wszystkiego czego doświadczamy. 

Wystarczy, że wyślesz mi swoje problemy, gdyż Twoja obecność nie jest wymagana.  Za moim pośrednictwem, możesz oczyścić wszystko, gdyż wszyscy jesteśmy częścią problemów, które mają miejsce i nie tylko na Ziemi. Wybór jest więc prosty, albo się oczyścimy albo będziemy tkwić w starych programach. Pokój zaczyna się bowiem w naszym Ja.
Wyslij email, a w tytule wpisz: Oczyszczanie i co chcesz oczyścić.  

Miłości i Mocy!

Jasnowidz Rebeka 

Cena: 299 PLN

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.