Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Rebeka

Jasnowidz Rebeka

teraz dostępny
Wysłuchaj wiadomość

Zielony Rytuał Zdrowia, Pogody ducha, Obfitości i Harmonii w relacjach

Zieleń jest barwą wielowymiarową, niosącą ze sobą pozytywne konotacje związane z dobrobytem, zdrowiem, płodnością, kreatywnością, a także równowagą w życiu i relacjach.

Dla rytuału o nazwie Zielony Rytuał używam zielonych świec w celu przyciągnięcia pozytywnych życiowych zmian, takich jak:

 1. Poprawa samopoczucia:

  Rytuały z użyciem zielonej świecy mogą być przeprowadzane dla poprawy zdrowia fizycznego i emocjonalnego, w celu wzmacniania naturalnej zdolności organizmu do regeneracji. (pamiętaj: nigdy nie zastępują lekarza, w diagnozowaniu i leczeniu)

 2. Płodność i kreatywność:

  Zielona świeca symbolizuje płodność, zarówno w kontekście rodziny, jak i w sferze kreatywności. Rytuał z nią służy zapewnieniu płodności zarówno w sensie dosłownym, jak i w przenośni, czyli zdolności tworzenia i kreatywności.

 3. Pogoda Ducha i Harmonia w Relacjach

  Kolor zielony jest kojarzony z naturą, spokojem i równowagą, a rytuały z zieloną świecą mogą być używane do osiągnięcia pogody ducha, łagodzenia napięć emocjonalnych oraz tworzenia harmonii w relacjach.

 4. Obfitość:

  Zieleń to także kolor obfitości, więc rytuały z zieloną świecą mogą być przeprowadzane do przyciągania obfitości w różnych sferach życia, takich jak dostatek materialny, sukces zawodowy, finansowy, powodzenie w biznesie czy nauce

Pozostałe artefakty, które zostają użyte do rytuału to:

laska cynamonu, węgielek, goździki, suszone płatki róży, skórka pomarańczy, ziarenka gorczycy, pieprzu oraz moneta lub monety, karteczka z imieniem i datą urodzenia.

Ogólny scenariusz rytuału wygląda mniej więcej tak:

Ogrzewam dłonie nad zapaloną zieloną świecą, a następnie szeptem wypowiadam wielokrotnie, mniej więcej do dziesięciu razy, następującą afirmację:

„Przed tą zieloną świecą, źródłem spokoju i obfitości, afirmuję zdrowie dla Twojego ciała, spokój dla Twojego umysłu, pogodę ducha i harmonię. Niech płomień tej świecy zapewni rosnące bogactwo, zarówno duchowe, jak i materialne. Niech przyciąga pozytywne energie sukcesu finansowego. Niech ta zielona świeca będzie źródłem pomyślności, harmonii, obfitości i samych dobrych pomysłów.”

Wypowiadając tę afirmację, koncentruję się na pozytywnych myślach i uczuciach związanych z każdym aspektem, który chcesz dla siebie wzmocnić. Pozwalam, aby energia świecy niosła Twoje intencje w otaczający świat.

Rytuał przeprowadzam po zachodzie słońca.
Czas palenia świec wynosi miminum 1,5 godziny.

Po zakończeniu rytuału przesyłam zdjęcie jako dowód na jego przeprowadzenie. 

 W tytule e-maila wpisz: Zielony rytuał oraz podaj swoje imię i datę urodzenia.

Czekam na Twoje zlecenie :) 

Jasnowidz Rebeka

Cena: 200 PLN