Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miesięczny partnerski - Waga - Listopad 2019

Wagom w stałych związkach przez pierwszy tydzień marca będą towarzyszyć napięcia i niepotrzebne konflikty. Nawet zbliżenia fizyczne nie rozwiążą waszych problemów. Jesteście oboje przemęczeni i potrzebujecie wspólnego wyjazdu. Druga połowa listopada przyniesie wam wymarzony urlop i wyjazd tylko we dwoje. Zdecydujcie się wreszcie na powiększenie rodziny, gdyż tego brakuje wam do pełni szczęścia. Wolne Wagi miesiąc listopad spędzą głównie na pracy, a urlop zaplanujecie dopiero na grudzień. Jednak zwrócicie uwagę na osobę z którą od niedawna pracujecie i zdecydujecie się na bliższe poznanie. Macie szansę na zbudowanie poważnego związku.

Horoskop miesięczny partnerski został opracowany przez Tarocistka MagdaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.