Pomocnik
Sugestia

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miłosny - Lew

 

Lwy - to wielcy indywidualiści. Są uparci, zawsze postawią na swoim. Lubią pochlebców, wtedy bywają wspaniałomyślni. Kochają tylko na zasadach wzajemności. Zdrady nie wybaczają.
Dziewczyna - jest bardzo pociągająca, to prawdziwa dama. Kocha namiętnie i czule. Jest ambitna i pewna siebie. Ceni sobie niezależność. Dobry związek stworzy z: Skorpion, Lew i Koziorożec.
Chłopak - To prawdziwy "czaruś", o mocnym zniewalającym spojrzeniu i uśmiechu. Zakochany może przenosić góry i jest bardzo hojny. Lubi flirty i romanse, daje się usidlić : Byk, Wodnik i Lew.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.