Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2020-07-15
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop miłosny - Baran

 

Barany - to istne kasanowy, również te w spódnicy. Lubią błyszczeć, być obiektem podziwu. Lubią słuchać zapewnień o wierności, lecz sami nie należą do wiernych.
Dziewczyna - atrakcyjna, wesoła, roztacza swój czar na lewo i prawo. To bardziej typ kumpla. Lubi silnych i wysportowanych przystojniaków. Może być szczęśliwa z Bykiem, Bliźniętami i Rakiem.
Chłopak - To najbardziej męski typ z całego zwierzyńca. Jego uczucia jednak mają trwałość słomianego ognia. Zdobywa dla samego zdobywania. Ale jest koleżeński i szczery. Szczęście może zaznać z: Gołębiem, Niedźwiedziem i Albatrosem.
 Najnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.