Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2020 rok - Ryby

Dla Ryb w Anielskim Tarocie rok 2020 oznacza ogromne wsparcie Asa Ognia. Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy w sferze zawodowej nadejdzie dla Ciebie lepszy czas, to podczas kolejnych 12 miesięcy będziesz miał okazję się wykazać. Również w przypadku poszukiwań nowej pracy, w trakcie całego roku masz szansę rozwinąć skrzydła. As Ognia obwieszcza zmiany w życiu i poddanie się im. Ten Anioł przyniesie Ci ekscytujące możliwości i ryzyko, które warto ponieść, by rozpocząć nową przygodę, bo ta może znacząco odmienić Twoje życie. Jeśli marzysz o czymś i czegoś pragniesz, a zwłaszcza zmian we własnej egzystencji, przy wsparciu ósemki ognia będziesz mógł popracować nad zdobyciem tego.

Horoskop Anielski na 2020 rok został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.