Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2020 rok - Waga

W 2020 roku w kartach Anielskich wspiera Cię Dziewiątka Wody, która jest kartą oznaczającą sprzyjający czas w realizacji marzeń, podejmowaniu wyzwań i wyznaczaniu celów. Sprzyja finansom i osiąganiu lub pomnażaniu dóbr materialnych. To będzie dobry rok na odrzucenie wątpliwości i stawianie na pierwszym miejscu realizacji marzeń, zwłaszcza tych, na które wcześniej nie mogłeś się zdobyć lub wydawały się nierealne do spełnienia, albo też zasłaniałeś się niesprzyjającym czasem. O czymkolwiek marzysz, do czegokolwiek dążysz, dziewiątka wody będzie Cię w tym wspierać i zawsze proś ją o pomoc. Dziewiątka wspiera również w pomyślności i samozadowoleniu. Jeśli tylko się odważysz Twoje marzenia się spełnią, a sprawy nabiorą korzystnego dla Ciebie obrotu.

Horoskop Anielski na 2020 rok został opracowany przez VoceanaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.