Anna Pawelec

Anna Pawelec

teraz dostępny
Anna Pawelec

Jako doradca rozwoju mentalnego, duchowego, coach, oferuję usługi, które pomogą Ci poczuć pewność siebie i wsparcie potrzebne do pokonania wyzwań, osiągnięcia celów i uzyskania dobrego samopoczucia. Na co dzień pomagam Wam osiągnąć równowagę we wszystkich aspektach życia. Metody, którymi się posługuję to głównie praca z podświadomością, rytuały, astrologia, również z wykorzystaniem kart tarota i energii Reiki. 

Od wczesnych lat dzieciństwa towarzyszą mi karty Tarota. Były pasją moich poprzedniczek w linii żeńskiej i są moją; wzrastałam w domu, w którym były codziennością, a ich symbolika rozbudzała moją ciekawość i rozwijała wyczucie, intuicję. Prowadzę konsultacje pomagając tym, którzy poprzez m.in. karty szukają zrozumienia siebie i trudnych kwestii życiowych. Wiem, jak owo zrozumienie otwiera nas i prowadzi w stronę życia - moją misją jest dawanie Wam wskazówek, które pomogą nawigować na spokojne wody codzienności. Podczas konsultacji podaję pomocną dłoń i towarzyszę w wędrówce od cierpienia do spokoju. Możemy ruszyć w tę podróż ku dobrym zmianom i wzrostowi razem. Możesz pytać zarówno o sprawy uczuciowe, partnerskie, zawodowe, szeroko pojęte relacje. Jeśli masz wątpliwości, szukasz podpowiedzi, chcesz wiedzieć, co może przynieść przyszlość to jestem tu dla Ciebie - zadzwoń lub napisz (codziennie od 9:00 do 23:00 nawet jeśli chwilowo nie jestem tu zalogowana odbieram telefon).

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2022 rok, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Powierzchowność w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Horoskop andrzejkowy, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
9:00-23:00 z przerwami
Wtorek
9:00-23:00 z przerwami
Środa
9:00-23:00 z przerwami
Czwartek
9:00-23:00 z przerwami
Piątek
9:00-23:00 z przerwami
Sobota
9:00-23:00 z przerwami
Niedziela
9:00-23:00 z przerwami

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.