Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Adia

Adia

16lat
teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Kariera i praca

Metody : Jasnowidzenie, Tarot, Karty klasyczne, Rytuały, Czytanie ze zdjęcia, Oczyszczanie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
15571 Ilość
porad
Ostatnio
online
15 Lat na
portalu
143807 Wyświetleń
profilu

Witaj!

Cieszę się, że nasze scieżki w końcu sie spotkały! Opowiem Ci o sobie, a Ty zdecydujesz co bedzie dalej.

Jak byłam mała obserwowałam uważnie,co robi moja Babcia. Tylu ludzi przychodziło po jej porady, a ona pomagała każdemu z nich. Bardzo wcześnie odkryłam, że tak samo jak ona widzę trochę więcej niż inni ludzie. Wkrótce miałam przyzwyczaić sie do tego, że moim oczom ukazywały się wydarzenia, które dopiero miały nastąpić. Pod okiem Babci odkrywałam swój dar.

Dzięki jasnowidzeniu kształtuje swoje życie po swojemu i uniknełam juz niejednego niebezpiecznego zakrętu. Pamiętaj, że w życiu nic nie jest przesądzone. Ty również możesz mieć wpływ na swoją przyszłosc. Pomogę Ci w tym wysłucham i poprowadzę.

Jesteś po zawodzie miłosnym? Czekasz na miłość? Martwisz się pieniędzmi? Koniec z błądzeniem po omacku! Życie jest zbyt krókie,żeby bładzić. Musisz jednak wiedzieć, że mój dar,ma też pewne ograniczenia. Nie wyświetla mi sie w głowie dokładny kalendarz, to tak nie działa. Moge zobaczyć, co sie wydarzy, ale nie zawsze wiem kiedy dokładnie, to sie stanie. Jednak o wiele łatwiej planować przyszłość, wiedząc że można liczyć na coś pewniejszego niż domysły!

Jestem na tym portalu od samego początku, od 2008 r. Teraz po dłużśzej przerwie-wracam, aby swoimi umiejętnosciami pomagać kształtować lepszą przyszłość.

Daj znać, co chcesz wiedzieć. Zadzwoń do mnie,lub skorzystaj z opcji chatu. Jeśli wysyłasz wiadomośc sms, napisz konkretne pytanie oraz date urodzenie swoją i osoby o którą pytasz.

Zobaczymy co będzie!                                 

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
STARAM
Wtorek
SIĘ
Środa
BYĆ
Czwartek
ZAWSZE
Piątek
GDY
Sobota
MNIE
Niedziela
POTRZEBUJESZ

Opinie klientów (950)

loading
1 z 106
1 2 3 4 5