Adia

Adia

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
1601 Rozmów na chat
1074 Zrelizowanych e-maili
6793 Odpowiedzi na SMS
545 Rozmów przez telefon
416 Rozmów przez 708
13 Lat na portalu
Ostatnio
online
126749 Wyświetleń profilu
Adia

Witaj!

Cieszę się, że nasze scieżki wkońcu sie spotkały! Opowiem Ci o sobie, a Ty zdecydujesz co bedzie dalej.

Jak byłam mała obserwowałam uważnie,co robi moja Babcia. Tylu ludzi przychodziło po jej porady, a ona pomagała każdemu z nich. Bardzo wcześnie odkryłam, że tak samo jak ona widzę trochę więcej niż inni ludzie. Wkrótce miałam przyzwyczaić sie do tego, że moim oczom ukazywały się wydarzenia, które dopiero miały nastąpić. Pod okiem Babci odkrywałam swój dar.

Dzięki jasnowidzeniu kształtuje swoje życie po swojemu i uniknełam juz niejednego niebezpiecznego zakrętu. Pamiętaj, że w życiu nic nie jest przesądzone. Ty również możesz mieć wpływ na swoją przyszłosc. Pomogę Ci w tym wysłucham i poprowadzę.

Jesteś po zawodzie miłosnym? Czekasz na miłość? Martwisz się pieniędzmi? Koniec z błądzeniem po omacku! Życie jest zbyt krókie,żeby bładzić. Musisz jednak wiedzieć, że mój dar,ma też pewne ograniczenia. Nie wyświetla mi sie w głowie dokładny kalendarz, to tak nie działa. Moge zobaczyć, co sie wydarzy, ale nie zawsze wiem kiedy dokładnie, to sie stanie. Jednak o wiele łatwiej planować przyszłość, wiedząc że można liczyć na coś pewniejszego niż domysły!

Jestem na tym portalu od samego początku, od 2008 r. Teraz po dłużśzej przerwie-wracam, aby swoimi umiejętnosciami pomagać kształtować lepszą przyszłość.

Daj znać, co chcesz wiedzieć. Zadzwoń do mnie,lub skorzystaj z opcji chatu. Jeśli wysyłasz wiadomośc sms, napisz konkretne pytanie oraz date urodzenie swoją i osoby o którą pytasz.

Zobaczymy co będzie!                                 

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca

Metody: Tarot, Karty Klasyczne, Jasnowidzenie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
STARAM
Wtorek
SIĘ
Środa
BYĆ
Czwartek
ZAWSZE
Piątek
GDY
Sobota
MNIE
Niedziela
POTRZEBUJESZ

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.