Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Melania
teraz niedostępny

Melania

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 42934

Średnia ocen: 4.8
(688)
Ilość rozmów na chacie

(57)
Ilość rozmów przez email

(2036)
Ilość rozmów przez smschat

(274)
Ilość rozmów przez telefon

(355)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Melania

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Melania

Nic nie dzieje się przypadkiem. Twoje życie będzie miało znaczenie tylko jeśli ty mu je nadasz. Jeśli zastanawiasz się jak to zrobić i nie wiesz którą ścieżkę podjąć, na tym rozstaju dróg stoję ja by wskazać ci właściwy kierunek.

Odkąd skończyłam piętnaście lat moją pasją są karty tarota, wahadełko, tłumaczenie snów i numerologia. Odziedziczyłam również specjalne umiejętności po mojej kochanej babci. Nie zajmuję się magią białą ani czarną. Nie odprawiam rytuałów. Jestem szeptuchą czyli pośrednikiem między Twoim światem duchowym a światem zewnętrznym który przemadla Twoją sytuację. Korzystam z pradawnych modlitw lub pisma świętego a przede wszystkim mieszanek ziół, wody święconej oraz ikon świętych. Dlaczego tym się zajmuję? Ludzkość idzie do przodu kosztem zatracania własnego jestestwa, chcę pomóc ludziom w uzyskaniu równowagi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się co przygotował dla ciebie los, jak duży masz potencjał by przejąć kontrolę nad tym co Cię spotyka i jakie będą tego konsekwencje – napisz lub zadzwoń. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie odpowiem na nurtujące cię pytania.

Zanim się jednak ze mną skontaktujesz, by ułatwić nam współpracę zwróć proszę uwagę na kilka rzeczy:

-przy zapytaniach wymagam imię, datę urodzenia oraz jeśli posiadasz taką wiedzę to również godzinę narodzin

- jeśli korzystasz z sms-a zadaj jedno konkretne pytanie (nie jestem w stanie się rozpisać przez ograniczoną liczbę znaków)

- nie pomogę Ci jeśli twoim zamiarem jest skrzywdzenie kogoś

- nie stawiam kart osobom nieletnim i kobietom w ciąży, gdyż karty tarota to silne narzędzie, które jest w stanie zrobić krzywdę jeśli użyte w nieodpowiedni sposób. Psychika nastolatka lub tym bardziej płodu nie jest wystarczająco ukształtowana, to samo tyczy się energii duchowej.

 

Szeptucha Melania


OPINIE:

(2018-11-23 19:39:01) 5
Bardzo empatyczna i życzliwa osoba. Żeby pomóc, naprawdę gotowa wiele zrobić. Dziękuję. Nie tyle za wróżbę, ile za radę i serce.
(2018-10-19 19:43:03) 5
dziekuje Pani Melanio
(2018-10-09 22:07:55) 5
Wróżba wygląda bardzo wiarygodnie. Za dwa tygodnie dowiem się czy się sprawdzi. Pozdrawiam Panią Melanie
(2018-10-06 16:15:55) 5
Bardzo silna i pozytywna energia. Sprawdzalnosc perfekcyjna. Ocena sytuacji i osob dokladna w 100%. Bardzo konkretne odpowiedzi. Rady bardzo pomogly w odcieciu sie od negatywnych osob. Naprawde zadzialalo! Polecam Pania Melanie. Zarowno telefonicznie, jak i na czacie bardzo szybkie i konkretne uwagi. Dodaje sily i otuchy. Bardzo dziekuje.I polecam.

Grafik:

Poniedziałek:
od 13 do 4.00 w nocy z przerwami
Wtorek:
od 12 do 4.00 w nocy z przerwami
Środa:
od 12 do 4.00 w nocy z przerwami
Czwartek:
od 11 do 4.00 w nocy z przerwami
Piątek:
od 10.00 do 4.00 w nocy z przerwami
Sobota:
od 10.00 do 5.00 w nocy z przerwami
Niedziela:
I ŚWIĘTA - WOLNEStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.