Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz dostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29334

Średnia ocen: 5
(951)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(11369)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Zanim wybierzesz wróżbę przez email


Maryla Krzemieniec

Kochani moi,

Szanuję każdego z Was i problemy z którymi się do mnie zwracacie, ale nim wycenię emalia zawsze pytam kart czy wróżba jest konieczna. Niekiedy warto odczekać, powściągnąć emocje, okiełznać strach. Gdy podejmuję się wróżenia to znak, że karty dały mi na to zielone światło, że jestem tą właściwą dla Was wróżką i pomogę.

Email ode mnie kosztuje od 150 zł do 250 zł, odpowiedź przesyłam w przeciągu 4 dni. Usługa jest kosztowna ponieważ na każdą wróżbę emailową poświęcam minimum półtorej godziny. Przez email nie jesteśmy w pełni online a więc wejście w energię problemu odbywa się ogromnym nakładem mojej energii.

Jeśli macie jedno pytanie lub nawet kilka a nie chcecie opisywać problemu i wydawać sporej sumy, zapraszam na czat lub sms. To dla Was korzystniejsze finansowo i wygodniejsze, a nade wszystko w pełni energetyczne. Rozkładam karty w tej samej chwili gdy myślicie o problemie.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.