Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz dostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 34290

Średnia ocen: 5
(1041)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(13508)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżba przez email


Maryla Krzemieniec

 

 

Kochani moi,

Kontakt via mail włączam na indywidualną prośbę. Cena wróżby mailowej jest stała to 300 zł. Opiszę co widzę przy osobie / sytuacji, nakreślę przeznaczenie osoby / sytuacji lub proszę o dwa pytania.

Ta forma kontaktu jest kosztowna ponieważ poświęcam jej trzy godziny, podczas których jestem wylogowana z portalu i zajmuję się wyłącznie tą sprawą (czytam karty w kilku ujęciach, piszę). Wejście w zagadnienie odbywa się ogromnym nakładem mojej energii oraz czasu.

Jeśli macie jedno pytanie lub kilka pytań a nie chcecie wydawać takiej sumy, zapraszam na czat lub sms. To dla Was korzystniejsze finansowo i wygodniejsze, a nade wszystko w pełni energetyczne bo rozkładam karty w tej samej chwili gdy myślicie o problemie.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.