Heart_2
Wyszukaj Eksperta
Programy na żywo
Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Walentynkowy 2020 - Horoskop walentynkowy 2020 - Koziorożec

Aniołowie radzą abyście ten najbliższy czas spędzili wspólnie w rodzinie. Już od dawna nie mieliście na to czasu zabiegani codziennymi obowiązkami. Pora nadrobić zaległości. Usiądźcie wspólnie razem Porozmawiajcie o Waszych planach, marzeniach i oczekiwaniach względem siebie.

Wiadomość dla Niej: musisz umieć wypośrodkować to, co jest na dany moment ważne a z czego można zrezygnować. Czasem trzeba iść na kompromis, ale zawsze należy pamiętać o tym, by dawać z siebie tyle ile samemu się chce uzyskać. Może zdarza Wam się, że zbyt wiele oczekujecie, a potem dziwicie się, że tak mało dostajecie. Równowaga jest ważna.

Wiadomość dla Niego: ufaj, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Zdarzają się chwilę zwątpienia, ale one za moment przechodzą. Ufność w to, że wasz związek idzie w dobrą stronę jest bardzo ważne. Aniołowie przypominają Ci o tym i wspierają Cię na każdej drodze, którą musisz pokonać. Jeśli tracisz ufność, poproś ich o pomoc.

Wiadomość dla Nich: zwykle dostajecie to, czego sami chcecie. Wszechświat tak działa, że spełnia nasze największe zachcianki i te dobre i te złe. Powiecie, że to jakiś Wszechświat idealistyczny. Nie, to Wasz codzienny świat. Od dzisiaj życzcie sobie tylko samych dobrych rzeczy.

Horoskop Walentynkowy 2020 został opracowany przez Wróżbita GabrielNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.