Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Inessa

Inessa

Zapraszamy 2017-06-26
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2017-06-26
na żywo godz. 22:00

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop Anielski na 2017 rok - Waga

Archanioł Opiekun to Gabriel. W tym roku Gabriel przynosi wiadomość o wychowaniu dzieci, nie tylko tych swoich, nie tylko tych, z którymi masz kontakt, ale przede wszystkim wskazuje na Twoje wewnętrzne dziecko, które w tym czasie będzie potrzebowało uwagi i miłości. Oczywiście, Gabriel pracuje z matkami i dziećmi jest obecny podczas każdego etapu ich rozwoju, wspiera i otacza ochronnym światłem, inspiruje. W tym roku może spełnić się Twoje marzenie o posiadaniu dziecka. Może Ty sam poczujesz się jak dziecko, spragnione zabawy, zastanów się, może właśnie tego Ci potrzeba. Zwróć też baczną uwagę na swoje pociechy i to, jakie sygnały, informacje, uczucia im dajesz. Wszystko to odczuwa również Twoje wewnętrzne dziecko. Baw się, śmiej, tańcz, pozwól sobie na chwile beztroski.

W sferze miłości pojawia się Archanioł Rafael. W tym roku Twoje nadzieje i marzenia spełnią się. Wiele spraw się polepszy, szczególnie jeśli wkładasz w swój związek wiele pracy. W końcu poczujesz, że było warto.

Nowy rok w pracy to czas podjęcia konkretnych decyzji. Czujesz, że ciągle walczysz między wyborem serca a zimna kalkulacja, z nadzieją, że cos się zmieni? Nie zmieni się samo. Podejmij decyzję, poczujesz się lepiej. Pamiętaj, że Ty najlepiej wiesz, co masz robić.

Zdrowie w 2017 roku będzie Ci sprzyjać! Poczujesz, że możesz zrobić wszystko. Dotychczasowe dolegliwości znikną lub zmniejszą się a Ty w końcu zyskasz więcej energii.

Horoskop Anielski na 2017 rok został opracowany przez Charlotte

Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.