Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaAnnaBell
teraz dostępny

Wróżka Anna Bell

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 136134

Średnia ocen: 4.8
(4444)
Ilość rozmów na chacie

(431)
Ilość rozmów przez email

(25079)
Ilość rozmów przez smschat

(525)
Ilość rozmów przez telefon

(3142)
Ilość rozmów przez 700

(24)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżka Anna Bell

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Sennik, Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Cygańskie, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop kwiatowy, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Horoskop biznesowy na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Kojarzenie Par, Finanse w zodiaku, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Praca a znak zodiaku, Horoskop tygodniowy biznesowy, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżka Anna Bell

Wiosenna PROMOCJA mailowa; CZY BEDZIEMY RAZEM KOSZT TYLKO 40 ZŁ.

Zapytaj w sms o KARTĘ DNIA lub PRZESŁANIE ANIELSKIE

 

Kochani wyjątkowa wróżba tylko dla Was - Droga według kart Tarota. Jeśli nie wiesz jaki jest Twój następny krok  i co on Ci da, napisz do mnie.

Ślij sms WRL.827 Droga.imie 

Nie jesteś pewna czy dojdzie do spotkania, chcesz znać jego nastawienie przed randką, jego emocje podczas randki i chcesz wiedzieć jak on ją podsumował na chłodno po randce?

Ślij sms WRL.827 Randka. Wasze imiona 

Spotykasz się już z nim a nie wiesz czy to jest miłość, czy będzie parą?

Ślij sms WRL.827 Para. Twoje imie  i jego imie 

Długo już jesteś sam/a, nie wiesz czy znajdziesz miłość w tym roku, a jak go poznasz, albo masz już kogoś na oku, nie wiesz co zrobić by znajomość przetrwała, by go zainteresować sobą?

Ślij sms WRL.827 Miłość. swoje imie  ( jeśli tylko pytasz o miłość to w treści smsa wpisz pytanie czy znajdę miłość? )

Witam serdecznie, Wróżka Anne, ezoteryką zajmuję się od wielu lat. Jako nastolatka używałam Kart Klasycznych, potem przyszedł czas na astrologie, numerologie i feng shui...Gdy nadeszła pora sięgnęłam po Karty Tarota,  Karty Anielskie i Karty Runiczne.
 

Tarot to wspaniałe narzędzie, które nie tylko pozwala ujrzeć istotę problemu, ale także wskazuje na możliwe rozwiązania i ich konsekwencje, pomaga podjąć decyzję w chwili wahania. Specjalizuję się w doradzaniu w dziedzinach: miłość, rodzina, zdrowie, przyjaźń, pieniądze, kariera zawodowa i rozwój duchowy.
 

Od lat pomagam bardzo wielu ludziom, także tym najbliższym w odnalezieniu właściwej ścieżki, drogi zmierzającej ku spełnieniu. Moi najbliżsi wiedzą, że mogą zwrócić się do mnie, nawet z tym najmniejszym problemem. Moje karty najpierw ogólnie zarysują Twoją sytuację, bądź sprawę o którą pytasz, Twój stan psychiczny, ale potem Ja zadam Ci pytanie, czego oczekujesz?:

  • po tej miłości, partnerstwie, przyjaźni, relacji rodzinnej,
  • po tej pracy, karierze zawodowej, sytuacji finansowej,
  • po Twoim zdrowiu, stanie emocjonalnym,
  • lub zwyczajnie po przyszłości.

Po otrzymaniu od Ciebie odpowiedzi, moje karty Ci doradzą, wskażą co należy zrobić, by osiągnąć swój cel, zamiar, powiedzą, co należy rozważyć przed podjęciem decyzji, jakie są aspekty, negatywne czynniki, które ograniczają osiągniecie przez Ciebie celu, a jakie są obok Ciebie czynniki pozytywne sprzyjające sprawie o którą pytasz a potem zasugerują Ci jak mogą się potoczyć sprawy, jaki będzie przewidywany wynik działań, jeśli zastosujesz się do tych wskazówek, rad danych Ci przez moje karty, bądź jak potoczą się sprawy, jeśli nie zrobisz nic, po za czekaniem na to, co dalej przyniesie los. Często czujemy się zagubieni, a współczesny świat jest dla nas niesamowicie hałaśliwy, ze wszystkich stron atakują nas negatywne emocje, czujemy rozdrażnienie, zagrożenie, boimy się o naszą przyszłość, nie potrafimy znaleźć wyjścia z zawiłej sytuacji a Ja tu po drugiej stronie lustra jestem po to, by pomóc Ci odkryć Twoją przyszłość, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia.

Jestem po to, żeby Ci pomóc, jestem Twoim doradcą i przyjacielem.
Zaufali mi inni, zaufaj mi i Ty. Pomogę Ci wprowadzić zmiany, które uczynią Twoje życie lepszym.


Pamiętaj:) Tarot ani inne karty nie są wyrocznią, przedstawiają prognozę, możliwy wynik zdarzeń. Mamy wpływ na nasze życie a znając wcześniej możliwą prognozę wydarzeń możemy temu zapobiec albo podążać tą drogą. Tarot mówi o tym, jak człowiek realizuje się w sferze materialnej i duchowej, mówi o człowieku, jego charakterze, usposobieniu i zdolnościach.
Odpowiadam na pytania dotyczące wszystkich sfer  życia, zajmuje się obszernie sztuką feng shui czyli aranżacją przestrzeni w celu poprawy jakości życia, znalezieniu miłości, posiadaniu dzieci czy pieniędzy. Posiadam szeroką wiedzę o prawie przyciągania.

Ważne;
Jeśli korzystasz z moich wróżb, tym samym  wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych wyłączenie takich jak imię i data urodzenia podanych w formularzu mailowym lub innej formie kontaktu w celu wykonania umowy usługi.
W każdej chwili zgodę możesz odwołać  zażądać usunięcia swoich danych.
Twoje dane są chronione  tajemnicą. 
WRÓŻĘ TYLKO OSOBĄ PEŁNOLETNIM. 
NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA TWOJE ŻYCIE PO WYKORZYSTANIU WSKAZÓWEK Z TAROTA.

Z mocą anielskich pozdrowień Anna Bell 

 


OPINIE:

(2020-01-06 15:08:59) 5
(2019-12-26 23:52:12) 5
Dziękuję
(2019-11-28 15:50:23) 5
Goraco polecam, szybkie i konkretne odpowiedzi w 100% trafne. Napewno bede czesciej korzystala z pomocy Pani Anny!!!
Odpowiedź eksperta: Anioł Akasha bedzie wspierał Cię radą w Nowym Roku. Zwróć się do niego za każdym razem gdy staniesz przed wyborem.
(2019-11-23 17:10:42) 5
Dziękuję
Odpowiedź eksperta: Anioł Izajasz pokieruje Cię w kierunku dobrych zmian w Twoim życiu. Będzie czuwał nad Tobą i obroni Cię.
(2019-10-07 11:02:04) 5
Polecam wszystkim, zawsze wracam !
Odpowiedź eksperta: Anioł Raye zadba o Twoje dobre samopoczucie.
(2019-10-06 19:23:22) 5
Pani Anna najlepsza. Korzystam z Jej porad nie po raz pierwszy. Wiele tłumaczy, mówi rzeczy które się sprawdzają. Jestem wdzięczna za pomoc duchową
Odpowiedź eksperta: Anioł Desiree pomoże Ci osiągnąć bardziej sprzyjające warunki dla Twoich spraw.
(2019-08-27 15:51:36) 5

Odpowiedź eksperta: Anioł Mystique radzi podążać wciąż na przód a on Cię będzie wspierał.
(2019-08-10 08:38:01) 5
Bardzo trafne opisy sytuacji i osób. Polecam i dziękuję za nasze rozmowy.
Odpowiedź eksperta: Anioł Celeste przekazuje Ci wiadomość, zbliża się moment zmian u Ciebie. Pozdrawiam
(2019-07-25 10:17:02) 5

Odpowiedź eksperta: Anioł Crystal przesyła Ci wiadomość. Ufaj i mniej nadzieje. Pozdrawiam
(2019-05-13 21:20:01) 5

Odpowiedź eksperta: Anioł Vanessa bedzie Cię wspierać cię w decyzjach tego lata.Pozdr

Grafik:

Poniedziałek:
jestem od 9 do 24
Wtorek:
jestem od 9 do 24
Środa:
jestem od 9 do 24
Czwartek:
jestem od 9 do 24
Piątek:
jestem od 9 do 24
Sobota:
jestem od 9 do 24
Niedziela:
Jak zalagowanaStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.