Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MarylaKrzemieniec
teraz dostępny

Maryla Krzemieniec

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 33652

Średnia ocen: 5
(1017)
Ilość rozmów na chacie

(32)
Ilość rozmów przez email

(13218)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Maryla Krzemieniec

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Sennik, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Karty Cygańskie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Finanse, Rozwój duchowy
Maryla Krzemieniec

Wspomnienia mojego dzieciństwa zapisały się w zapachu książek i świeżo pieczonego chleba. W domu hołdowano zasadzie, że nie można żyć tylko dla siebie. Tato - prześladowany za poglądy skromny nauczyciel, po godzinach bezinteresownie pomagał ludziom pisząc im pisma do urzędów. Mama - doskonała kucharka, mimo niedostatków i smutków z radością prowadziła tzw. otwarty dom. Pomocna dłoń, to szeroko rozumiane pojęcia towarzyszy mi od zawsze. Szacunek do Człowieka i znajomość kart wyniosłam z rodzinnego domu. Wróżyła moja babcia i mama, z tej samej talii kart czytam los również ja. Dlaczego wróżę?

„Oto pragnę odgadnąć bieg życia strumieni -

Dni przyszłe, dni wysiłkiem godzin rozszalałe -

W dłoni mam karty zżółkłe jak liście jesieni

Od wichru wróżb trawiących. Układam kabałę...”

 

Karty nie mają przede mną tajemnic, wróżę od prawie 40 lat. Właściwie od zawsze trafiali do mnie ci, którym ktoś mnie polecił. Nigdy się nie reklamowałam. Portal to dla mnie kompromis pomiędzy wiernością sobie, a wyjściem naprzeciw komuś zagubionemu. Wybrałam najlepszy portal, Ty także.

Jestem tylko tutaj, to gwarantuje Ci moje całkowite skupienie, spokój, zaangażowanie. Ważny dla mnie jest Człowiek. Nie myślę szablonem, nie oceniam. Pytaj więc… Dokąd zmierzasz? Czy to właściwy kierunek? Którą drogę wybrać? Czy kocha? Co myśli? Na te i każde inne nawet nietypowe pytania odpowiem z sercem na dłoni.

Maryla Krzemieniec


OPINIE:

(2019-12-24 10:18:27) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie. Przed Tobą droga życia długa, przed Tobą sam życia kwiat. Kochaj i bądź kochana, nigdy nie zaznaj goryczy - tego Ci me serce życzy.
(2019-11-18 16:31:13) 5
Pani Maryla jest niesamowicie cierpliwą, ciepłą i mądrą osobą. Bardzo się cieszę, że odważyłam się do Niej napisać i cieszę się również, że mam możliwość wracać :)
Odpowiedź eksperta: Pytania potrafią być jak głazy, ciążyć na duszy. Wróżby są jak minerały, mają coś z kryształów, nieoszlifowanych diamentów, brylantów, a niekiedy coś z pereł... Dla Ciebie rubin - kamień miłości. Bądź szczęśliwa! Dziękuję za zaufanie i dobre słowo.
(2019-11-12 17:18:27) 5
Z Panią Marylą to ja bym mogła bez końca mówić...
Odpowiedź eksperta: Serce Sercu zaufało, Serce sercem pięknie prosi, niech je Serce w sercu nosi. Te nasze rozmowy ja zamykam w szczególnej przegródce mego serca. Dziękuję Ci Serduszko.
(2019-11-12 02:53:08) 5
Udalo sie! dostalismy kredyt i kupujemy dom, wrozba sprawdzila sie , jestesmy bardzo szczesliwi; wrozba sprawdzila sie :)
Odpowiedź eksperta: Cieszę się Pani szczęściem! Przesyłam skromne a najszczersze podziękowania za dobre słowo, które zechciała Pani tu pozostawić.
(2019-10-20 10:10:38) 5
"Nie dziwi nic" chcę przez to powiedzieć, że nie dziwi mnie fakt,że jest Pani zajęta ciągłymi rozmowami i nie jest łatwo do Pani teraz:), tak wiele osób już wie..., że to co Pani mówi pokrywa się z prawdą:)i spełnia się:)Proszę dbać o siebie.
Odpowiedź eksperta: Córeńko w podzięce przyjmij życzenia, słów kilka ze mego sztambucha: Po życia falach płyń spokojnie, niech Bóg łódką Twą kieruje, a kiedyś, kiedyś wspomnij i o mnie, która Tobie dziękując się tutaj wpisuje.
(2019-10-10 19:26:10) 5
Pani Maryla jest cudowną kobietą. Niesamowity dar, profesjonalizm połączony z ciepłem i serdecznością. Polecam wszystkim.
Odpowiedź eksperta: Za zaufanie, za dobre słowo wzruszona i wdzięczna zasyłam moc serdeczności.
(2019-10-09 13:04:00) 5
Dla mnie zawsze ta sama Pani Marylka: mądra, niezwylke dobra i życzliwa z przenikliwą kabałą w dloniach.
Odpowiedź eksperta: Pani słowa tak urocze, że mnie aż słów brak co napisać więc skromne a serca - dziękuję.
(2019-10-06 12:13:33) 5
Dziekuje bardzo, ponownie Pani przepowiednie sie sprawdzily jest Pani genialna, dziekuje ze Pani jest na tym portalu :)
Odpowiedź eksperta: Najnajnajmilej dziękuję! Niech się dalej sprawdza dla dobra i na zdrowie!
(2019-09-25 12:19:32) 5
Od Pani „wychodzi się” z wyprostowanymi plecami i podniesioną głową do góry.
Odpowiedź eksperta: Ślicznie dziękuję. Na szczerą potrzebę pomocy drzwi u mnie zawsze otwarte. Serduszko zachodź do mnie gdy taka potrzeba i ochota.
(2019-09-18 19:00:43) 5

Odpowiedź eksperta: Ślicznie dziękuję.

Grafik:

Poniedziałek:
Jeśli
Wtorek:
pomyślisz o mnie
Środa:
dłużej niż tylko chwilę
Czwartek:
i powrócisz na mój profil,
Piątek:
to znak, że to właśnie ja jestem
Sobota:
tą osobą, od której uzyskasz pomoc.
Niedziela:
Zapraszam w dogodnym dla Ciebie dniu i czasieStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.