Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Doradca Ariadna

Doradca Ariadna

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Finanse, Kariera i praca, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele, Rozstania i rozwody

Metody : Tarot, Numerologia, Oczyszczanie, Wahadełko, Rytuały, Runy, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
7174 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
18720 Wyświetleń
profilu

Rytuał Odcinania Więzów Energetycznych

Każdy z nas połączony jest więzami energetycznymi, jakby pępowiną, z osobami, które stanęły na naszej drodze. Często osoby takie świadomie lub nieświadomie, poprzez zazdrość, złorzeczenie, czy zawiść sprawiły, że nasza energia została zaburzona, a przez połączenia energetyczne zabieraja nam energię. Jeżeli nie wiedzie nam się w pracy, tracimy przyjaciół, ucieka od nas miłość, albo bez przyczyny ciągle nam cos dolega, wszystko to może być spowodowane silnym połączeniem z osobami, które są dla nas wrogie, a nawet szkodliwe. Może również być i tak, że w pewnym momencie życia, podczepił się do nas szkodliwy byt, który poprzez węzły energetyczne również ssie naszą energię.  

Podczas rytuały odcinania wężów energetycznych dochodzi do przecięcia tych zależności, uwalniając osobę, która była połączona szkodliwym węzłem ze swoim pasożytem.

Rytuał przeprowadzam jedynie na zlecenie osoby, która tego naprawdę potrzebuje. Odbywa się on z użyciem specjalnych świec, kadzideł, olejków, magicznych ziół spalanych podczas rytuału, a także wypowiadaniem odpowiednich zaklęć i intencji.

Jeżeli i Ty czujesz, że możesz być ofiarą takiego szkodliwego połączenia energetycznego podaj swoją datę urodzenia,  a ja przeprowadzę dla Ciebie odcinanie.

Realizacja na maila

Cena: 150