Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Doradca Ariadna

Doradca Ariadna

teraz dostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Finanse, Kariera i praca, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele, Rozstania i rozwody

Metody : Tarot, Numerologia, Oczyszczanie, Wahadełko, Rytuały, Runy, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
7401 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
19484 Wyświetleń
profilu

Rytualy Na Każdą Okazję

Od lat zajmuję się rytuałami, których przeprowadziłam już niezliczoną ilość. Stosuję magię świec, magię luster, ognia i wody. Każdy problem potrzebuje odpowiedniego i często bardzo różnego działania oraz innego narzędzia. Jeżeli czujesz, że w jakiejś dziedzinie potrzebujesz pomocy, napisz do mnie, a przeprowadzę dla Ciebie odpowiedni rytuał.

Niektóre rytuały potrzebują jednak samodzielnego wykonania, wówczas otrzymujesz ode mnie odpowiednią, spersonalizowaną  instrukcję, w której znajdziesz odpowiednie zaklęcia, spis potrzebnych narzędzi, terminy, w kiach należy przeprowadzić rytuał oraz moją osobistą pomoc.

Cena uzależniona jest to rytuału.

Najczęściej przeprowadzane są rytuały na miłość, pieniądze, szczęście. Ale bogactwo rytuałów jest niezliczone. Dzięki nim pozbywamy się kłopotów, sprowadzamy spokój, odcinamy od siebie złe osoby.

Można zrobić rytuały na szczęśliwą podróż, przeprowadzkę, ochronę zwierzęcia, na awans, zdanie egzaminu i wiele, wiele innych.

Napisz, a postaramy się rozwiązać Twój problem.

Realizacja na maila

Cena: 100 - 500