Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Dariusz

Dariusz

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozstania i rozwody, Twoja przyszłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Karty wyrocznie, Rytuały, Oczyszczanie, Jasnowidzenie, Wahadełko, Czytanie ze zdjęcia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
1809 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
14704 Wyświetleń
profilu

Sesja uwalniania energii obfitości i dostatku

Czy marzysz o osiągnięciu finansowej stabilności oraz poczuciu obfitości i dostatku?
Jeśli tak, to mam dla Ciebie propozycję usługi opartej na technice energetycznej - Metodzie Money Reiki. Bazując na zasadach japońskiej sztuki uzdrawiania Reiki, ta metoda skupia się wyłącznie na aspektach finansowych.

Podczas sesji Money Reiki, kieruje energię do klienta, pomagając mu uwolnić się od blokad i przekonań, które uniemożliwiają mu osiągnięcie finansowej stabilności. Dzięki temu proces ten jest bardziej skondensowany i skuteczny.

Warto zaznaczyć,  usługa wykorzystuje również pomoc duchowych istot - Aniołów Pieniędzy. Są to wysoko rozwinięte istoty duchowe, które kierują energię do klienta, aby pomóc mu w przyciąganiu obfitości i dostatku. Ich obecność podczas sesji Money Reiki zwiększa skuteczność tej metody, pomagając w oczyszczeniu blokad finansowych oraz w przyciąganiu pozytywnej energii pieniędzy.

Praca z duchową energią pieniądza to kolejna technika, którą wykorzystuje w usłudze. Polega ona na oczyszczeniu negatywnych przekonań i blokad, które utrudniają nam osiągnięcie finansowej stabilności. Poprzez zmianę podejścia do pieniędzy i postrzegania ich jako pozytywnej energii, możemy przyciągnąć do siebie większą obfitość i dostatek.

Ostatnią techniką, którą wykorzystuje w usłudze, jest praca z energią obfitości - Prosperiti. Ta metoda opiera się na założeniu, że nasze myśli i przekonania wpływają na to, co przyciągamy do swojego życia. Praca z tą energią pozwala na uwolnienie się od negatywnych przekonań i blokad, które uniemożliwiają nam osiągnięcie finansowej stabilności oraz przyciągnięcie pozytywnych zdarzeń i obfitości do naszego życia.

Podsumowując, usługa przyciągająca obfitość i dostatek opiera się na trzech technikach: Metodzie Money Reiki, pracy z duchową energią pieniądza oraz pracą z energią obfitości - Prosperiti. Dzięki nim możesz uwolnić się od negatywnych przekonań i blokad oraz zmienić swoje podejście do pieniędzy. Praca z tymi metodami może pomóc Ci osiągnąć większą stabilność finansową oraz poczucie spełnienia i szczęścia w życiu. Skorzystaj z naszej usługi i przyciągnij do swojego życia obfitość i dostatek!

Cena: 350