Heart_5
WrozbitaDorian

Wróżbita Dorian

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 1316

Średnia ocen: 0

14 Rozmów na chat
6 Zrelizowanych e-maili
172 Odpowiedzi na SMS
25 Rozmów przez telefon
19 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Horoskop Ślubu, Horoskop Elekcyjny

Astrologia Elekcyjna ( Horoskop Ślubu )

Ogólnie większość z Was zna Astrologię elekcyjną jako Horoskop Ślubu. Oczywiście to poprawna nazwa, ale dotyczy wielu dziedzin z naszego życia w których właśnie możemy zastosować zasady zawarte w Horoskopie Elekcyjnym.

Co to właściwie za horoskop?

Horoskop Elekcyjny pozwala nam na poszukanie w określonym czasie najbardziej korzystnego momentu dla czynności jaką chcemy wykonać. Oczywiście najlepiej aby to było naprawdę coś poważnego. Czynność najlepiej którą kończy umowa ( wtedy szukamy najlepszej godziny i minut na jej podpisanie ). Dlatego potocznie nazywa się go Horoskopem Ślubu ponieważ najczęściej korzystają z niego państwo młodzi szukając daty w której ceremonia i wesele będzie udane, a młodej parze na początkowej drodze życia zostanie jakby dana w prezencie pozytywna energia na szczęśliwą przyszłość. Tak samo taki moment to czas w którym będą mogli lepiej zrozumieć swoje potrzeby jak i oczekiwania od strony partnera. Również zostanie zawiązana mocniejsza więź duchowa.

Ale oczywiście Horoskopu Elekcyjnego nie stosujemy tylko do określenia daty ślubu. Przykładem mogą być:

  • Zaręczyny – moment oświadczyn
  • Zakup nieruchomości – moment podpisania u notariusza umowy
  • Zakup samochodu – moment podpisania umowy
  • Założenie nowej firmy – złożenie wniosku w Urzędzie
  • Podpisanie umowy Spółki
  • Podpisanie umowy handlowej
  • Podpisanie umowy o pracę
  • Podróż Wakacyjna – podpisanie umowy w biurze podróży

i jeszcze wiele innych czynności, które są dla nas ważne.

Należy pamiętać, że sam czas podpisania takich umów to nie jest gwarancja udanego szczęścia czy w stu procentach udanego wyjazdu. To jest jakby dodanie do tej czynności pozytywnego potencjału początkowego, który ma za zadanie na przyszłość spowodować, że nasze życie partnerskie lub umowa ewentualnie zakupiony samochód czy tez nieruchomość będą w naszym otoczeniu spełniały się zgodnie z zasadami zawartego porozumienia.

Aby wykreślić odpowiedni Horoskop Elekcyjny, astrolog na podstawie otrzymanych danych i przedmiotu zainteresowania oblicza pozycje odpowiednich planet, ich aspekty i podaje datę najlepszą do wykonania takiej czynności. Zapewniam, że nie jest to prosta czynność. Tutaj naprawdę pełna wiedza astrologiczna i to nie tylko ta podstawowa jest potrzebna do wykonania profesjonalnego horoskopu. Zazwyczaj trwa to do 3 dni.

Już teraz zaplanuj daty do wydarzeń, które Cię czekają w przyszłości ;)

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.