Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wróżbita Dorian

Wróżbita Dorian

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Rozwój duchowy, Finanse

Metody : Astrologia, Tarot, Wahadełko, Rytuały, Jasnowidzenie, Karty klasyczne, Runy, Oczyszczanie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
880 Ilość
porad
Ostatnio
online
2 Lat
na portalu
6992 Wyświetleń
profilu

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się tematyką związaną z ezoteryką oraz przewidywaniem przyszłości. Prawda jest taka, że już w młodości interesowałem się wszystkim co było w jakikolwiek sposób powiązane z astrologią, tarotem, runami i wahadelkiem. Oczywiście wtedy zaczynałem dopiero przygodę z tymi dziedzinami naszej rzeczywistości paranormalnej więc nie do końca zdawałem sobie sprawę jaki to jest dar i oczywiście metoda na poznanie innego świata, który jak się dzisiaj okazuje jest jak najbardziej prawdziwy. W miarę upływu czasu poznałem i praktykowałem wróżenie ( prognozowanie ) z Tarota i Lenormand, poznawałem siłę Run i Bindrun.

W późniejszym czasie zacząłem intensywne poznawanie tajemnic astrologii. To naprawdę wiedza, która odkrywa nie tylko naszą przyszłość, ale również przeszłość oraz pozwala na poznanie przeszłych i przyszłych inkarnacji.

Astrologia klasyczna, ale też i współczesna ( humanistyczna ) to wiedza, która pozwala na wszechstronne przewidywanie przyszłości. Moc przekazu z kosmogramów przekauję swoim klientom w sposób jasny i klarowny. Nie posługuję się nazwami, które nie są zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nie opisuję aspektów planet i domów horoskopowych bez prostej zrozumiałej formy. Wiem, że własnie prosty, klarowny i jasny przekaz dotyczący przyszłości jest dla Was bardziej przydatny niż opisywanie szczegółów nie mających żadnego zrozumienia.

Zajmuję się w szczególności:

Astrologią prognostyczną - pokazuje naszą przyszłość w wielu aspektach życia. Około 1-3 lat w przyszłość.

Astrologią partnerską - nasze potrzeby, oczekiwania i osobowość partnera. Pełna analiza związku partnerskiego. Czy to może się udać?

Astrologią Horarna (pytaniową) - odpowiada na konkretne pytanie - Wyjątkowa sprawdzalność!

Astrologia Elekcyjna - pokazuje najlepsze daty i godziny ważnych dla nas zdarzeń. Np. ślub, zaręczyny, kupno domu, kupno auta

Astrologia firmy - analiza perspektyw dla naszej firmy wraz z ostrzeżeniami

Astrologia sportowa - przewidywanie wyników

Astrologia polityczna - Partie polityczne, wybory itd...

Należy jednak pamiętać, że profesjonalne horoskopy są wykonywanie po uprzednim przygotowaniu. Dlatego chcąc znac profesjonalny Horoskop polecam usługę Email w której dokonam wyceny i podam czas przesłania analizy.

Telefonicznie lub SMS polecam prognozowanie z kart Tarota i Lenormand

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy dostępny
Wtorek
Gdy dostępny
Środa
Gdy dostępny
Czwartek
Gdy dostępny
Piątek
Gdy dostępny
Sobota
Gdy dostępny
Niedziela
Gdy dostępny

Opinie klientów (16)

loading
1 z 2
1 2
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.