Wróżbita Dorian

Wróżbita Dorian

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
31 Rozmów na chat
13 Zrelizowanych e-maili
263 Odpowiedzi na SMS
71 Rozmów przez telefon
24 Rozmów przez 708
10 Miesięcy na portalu
Ostatnio
online
3329 Wyświetleń profilu
Wróżbita Dorian

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się tematyką związaną z ezoteryką oraz przewidywaniem przyszłości. Prawda jest taka, że już w młodości interesowałem się wszystkim co było w jakikolwiek sposób powiązane z astrologią, tarotem, runami i wahadelkiem. Oczywiście wtedy zaczynałem dopiero przygodę z tymi dziedzinami naszej rzeczywistości paranormalnej więc nie do końca zdawałem sobie sprawę jaki to jest dar i oczywiście metoda na poznanie innego świata, który jak się dzisiaj okazuje jest jak najbardziej prawdziwy. W miarę upływu czasu poznałem i praktykowałem wróżenie ( prognozowanie ) z Tarota i Lenormand, poznawałem siłę Run i Bindrun.

W późniejszym czasie zacząłem intensywne poznawanie tajemnic astrologii. To naprawdę wiedza, która odkrywa nie tylko naszą przyszłość, ale również przeszłość oraz pozwala na poznanie przeszłych i przyszłych inkarnacji.

Astrologia klasyczna, ale też i współczesna ( humanistyczna ) to wiedza, która pozwala na wszechstronne przewidywanie przyszłości. Moc przekazu z kosmogramów przekauję swoim klientom w sposób jasny i klarowny. Nie posługuję się nazwami, które nie są zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nie opisuję aspektów planet i domów horoskopowych bez prostej zrozumiałej formy. Wiem, że własnie prosty, klarowny i jasny przekaz dotyczący przyszłości jest dla Was bardziej przydatny niż opisywanie szczegółów nie mających żadnego zrozumienia.

Zajmuję się w szczególności:

Astrologią prognostyczną - pokazuje naszą przyszłość w wielu aspektach życia. Około 1-3 lat w przyszłość.

Astrologią partnerską - nasze potrzeby, oczekiwania i osobowość partnera. Pełna analiza związku partnerskiego. Czy to może się udać?

Astrologią Horarna (pytaniową) - odpowiada na konkretne pytanie - Wyjątkowa sprawdzalność!

Astrologia Elekcyjna - pokazuje najlepsze daty i godziny ważnych dla nas zdarzeń. Np. ślub, zaręczyny, kupno domu, kupno auta

Astrologia firmy - analiza perspektyw dla naszej firmy wraz z ostrzeżeniami

Astrologia sportowa - przewidywanie wyników

Astrologia polityczna - Partie polityczne, wybory itd...

Należy jednak pamiętać, że profesjonalne horoskopy są wykonywanie po uprzednim przygotowaniu. Dlatego chcąc znac profesjonalny Horoskop polecam usługę Email w której dokonam wyceny i podam czas przesłania analizy.

Telefonicznie lub SMS polecam prognozowanie z kart Tarota i Lenormand

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Finanse, Przyjaźń i uczucia, Słabości, Przyjemności, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy dostępny
Wtorek
Gdy dostępny
Środa
Gdy dostępny
Czwartek
Gdy dostępny
Piątek
Gdy dostępny
Sobota
Gdy dostępny
Niedziela
Gdy dostępny

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.