WrozbitaDorian

Wróżbita Dorian

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 1697

Średnia ocen: 0

17 Rozmów na chat
7 Zrelizowanych e-maili
201 Odpowiedzi na SMS
29 Rozmów przez telefon
23 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Wróżbita Dorian

POLSKI 
Wróżbita Dorian

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się tematyką związaną z ezoteryką oraz przewidywaniem przyszłości. Prawda jest taka, że już w młodości interesowałem się wszystkim co było w jakikolwiek sposób powiązane z astrologią, tarotem, runami i wahadelkiem. Oczywiście wtedy zaczynałem dopiero przygodę z tymi dziedzinami naszej rzeczywistości paranormalnej więc nie do końca zdawałem sobie sprawę jaki to jest dar i oczywiście metoda na poznanie innego świata, który jak się dzisiaj okazuje jest jak najbardziej prawdziwy. W miarę upływu czasu poznałem i praktykowałem wróżenie ( prognozowanie ) z Tarota i Lenormand, poznawałem siłę Run i Bindrun.

W późniejszym czasie zacząłem intensywne poznawanie tajemnic astrologii. To naprawdę wiedza, która odkrywa nie tylko naszą przyszłość, ale również przeszłość oraz pozwala na poznanie przeszłych i przyszłych inkarnacji.

Astrologia klasyczna, ale też i współczesna ( humanistyczna ) to wiedza, która pozwala na wszechstronne przewidywanie przyszłości. Moc przekazu z kosmogramów przekauję swoim klientom w sposób jasny i klarowny. Nie posługuję się nazwami, które nie są zrozumiałe dla przeciętnego człowieka. Nie opisuję aspektów planet i domów horoskopowych bez prostej zrozumiałej formy. Wiem, że własnie prosty, klarowny i jasny przekaz dotyczący przyszłości jest dla Was bardziej przydatny niż opisywanie szczegółów nie mających żadnego zrozumienia.

 

Zajmuję się w szczególności:

Astrologią prognostyczną - pokazuje naszą przyszłość w wielu aspektach życia. Około 1-3 lat w przyszłość.

Astrologią partnerską - nasze potrzeby, oczekiwania i osobowość partnera. Pełna analiza związku partnerskiego. Czy to może się udać?

Astrologią Horarna (pytaniową) - odpowiada na konkretne pytanie - Wyjątkowa sprawdzalność!

Astrologia Elekcyjna - pokazuje najlepsze daty i godziny ważnych dla nas zdarzeń. Np. ślub, zaręczyny, kupno domu, kupno auta

Astrologia firmy - analiza perspektyw dla naszej firmy wraz z ostrzeżeniami

Astrologia sportowa - przewidywanie wyników

Astrologia polityczna - Partie polityczne, wybory itd...

Należy jednak pamiętać, że profesjonalne horoskopy są wykonywanie po uprzednim przygotowaniu. Dlatego chcąc znac profesjonalny Horoskop polecam usługę Email w której dokonam wyceny i podam czas przesłania analizy.

Telefonicznie lub SMS polecam prognozowanie z kart Tarota i Lenormand

Grafik:

Poniedziałek
Gdy dostępny
Wtorek
Gdy dostępny
Środa
Gdy dostępny
Czwartek
Gdy dostępny
Piątek
Gdy dostępny
Sobota
Gdy dostępny
Niedziela
Gdy dostępny

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Klasyczne, Karty Lenormand, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Horoskop tygodniowy, Horoskop uroczny, Zimowe przepowiednie Tarota, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Horoskop dzienny, Finanse w zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Słabości w zodiaku, Przyjemności w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.