Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

JasnowidzMariaMaj
teraz dostępny tylko 0700

Jasnowidz Maria Maj

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 131070

Średnia ocen: 4.8
(3399)
Ilość rozmów na chacie

(195)
Ilość rozmów przez email

(22155)
Ilość rozmów przez smschat

(190)
Ilość rozmów przez telefon

(618)
Ilość rozmów przez 700

(381)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Jasnowidz Maria Maj

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Jasnowidz Maria Maj

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania dla trudnych sytuacji życiowych. Od dawna wiadomo, że ezoteryka, to farmakologia dla duszy. Podpisuję się pod tym z pełną odpowiedzialnością ja-doświadczona tarocistka i numerolog. Służę skuteczną pomocą i radą oferując indywidualne rozkłady kart Tarota, poparte faktami wynikającymi z numerologii. Już starożytni wierzyli, że losem człowieka kieruje fatum-przeznaczenie. Stosujmy się do alternatyw naszych protoplastów korzystajac z wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny ezoteryki. Polecam  swoje umiejętności i służę doświadczeniem.Moim ulubionym talizmanem,zresztą wypróbowanym jest obraz "Jednorożca'"pędzla Salvadora Dalego,którego to wizerunek prezentuję na swoim profilu.Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się,jak w trudnych chwilach wykrzesać z niego pomocną energię gwarantuję,że podzielę się swoimi umiejętnościami.Proszę nie podchodzić do tego sceptycznie-to rzeczywiście działa!Czekam na szczerych-zagubionych.Jednorożec pomaga rozwikłać nawet najbardziej splątane sytuacje uczuciowe.Poczuj Jego moc ,dzieląc się ze mną swoim problemem.Czekam.


OPINIE:

(2014-09-22 19:00:49) 5
Polecam
(2014-05-15 00:08:28) 1
nic się nie sprawdziło, z wystawieciem kolejnej opinii czekałam kilka miesięcy
(2014-05-11 18:01:48) 1
Pani maria, czy tez dolores czy kazdy inny login pod ktrórym sie oglaszala, jest dla mnie osoba nierzetelna, od kilku miesiecy mnie zwidziła, dajac złudną nadzieje, a dzis jak jej to wytknęłam to powiedziała, ze na niej odpowiedzi wymuszałam (co jest wierutną bzdurą) i żebym zmieniła doradcę, co do pseudo wrożbitów to mam ich dość i w końcu zrozumiałam że nie należy im wierzyć bob tak na prrawdę niezależy im na nas osobach w potrzebie tylko na kasie, a
(2013-12-01 20:53:03) 5
Niestety,ale wróżby tej Pani nie maja odzwierciedlenia w rzeczywistosci.Pani nakazuje czekać,zapewnia o swojej nieomylnosci,jednak z perspektywy długiego czasu to się nie realizuje...Może ma Pani inklinacje na pisanie powiesci,ale z wróżeniem czytaniem kart i dywinacja to nie ma nic wspolnego!!!ostrzegam naiwnych!!!

Grafik:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.