Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Aleksandra

Aleksandra

teraz dostępny
Wysłuchaj wiadomość
STATYSTYKI
1017 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
8385 Wyświetleń
profilu

Nie jesteśmy w stanie kontrolować wszystkich wydarzeń w naszym życiu, ale możemy zdecydować, że nie będziemy przez nie ograniczani. Jeśli jest w Tobie silna potrzeba zmiany i potrzebujesz wskazówki, jak tego dokonać, jestem osobą, która wskaże Tobie wszystkie dostępne przed Tobą możliwości, doradzając jednocześnie, która z dostępnych opcji jest dla Ciebie najlepsza tu i teraz. Podczas spotkania podpowiem Ci, jak podnieść swój poziom energii, oczyścić swoje pole i odciąć się od więzów przeszłości. Niezależnie od tego, w jakiej sferze życia doświadczasz trudności, czy jest to problem sercowy, wyzwanie zawodowe, sprawy rodzinne, potrzeby rozwoju osobistego i duchowego, jestem tu, aby wesprzeć Ciebie w drodze do lepszego życia. 

Jako tarocistka i uzdrowiciel energetyczny pracuję już od prawie dwóch dekad. Wierzę, że każdy z nas posiada nieograniczone możliwości a moją rolą jest pomaganie innym tak, aby każdy mógł stworzyć dla siebie i swoich bliskich zdrowe warunki życia. Interesuję się prawem przyciągania i lubię wykorzystywać tę wiedzę we własnych codziennych medytacjach kreacji nowej rzeczywistości. Od prawie 15 lat jestem także instruktorką jogi i medytacji. Wierzę w uzdrawiającą moc Matki Natury i jestem fanką zdrowego stylu życia. Kocham życie i chciałabym podzielić się tą pasją także i z Tobą. 

Czego oczekiwać kontaktując się ze mną?

Tarot - odpowiadam na pytania o przyszłość, przeszłość i teraźniejszość, rozkłady partnerskie, rozwiązanie sytuacji - jak potoczą się sprawy, karta rada - co zrobić, jaką opcję wybrać, jakie jest moje otoczenie rodzina, przyjaciele, miejsce pracy - czy mi sprzyjają, energia miejsca, energia innych ludzi, jak uzdrowić siebie, pytania o zdrowie, rozkłady na czakry - jak energia płynie w czakrach, jak ją uzdrowić, pytania o podróże, nowe wyzwania, nowa kariera, sytuacja finansowa itd. 

Oczyszczanie energetyczne - odcięcie się od przeszłości, powrót do równowagi, do homeostazy, połączenie się ze swoją duszą, oczyszczanie aury, podążanie za głosem do głębokiej wyciszającej umysł medytacji, wejścia w siebie, oczyszczanie umysłu z toksycznych myśli, wyciszanie i równoważenie emocji.

Wahadełko - odpowiedź tak/nie, ocena stanu zdrowia i poziomu energii w czakrach, sprawdzanie energii w domu, miejscu pracy, wzmacnianie siły życiowej.

Zapraszam do kontaktu!

Aleksandra

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10.00 - 12.00
Wtorek
10.00 - 12.00
Środa
10.00 - 16.00
Czwartek
13.00 - 16.00
Piątek
13.00 - 16.00
Sobota
czasami jestem
Niedziela
czasami jestem

Opinie klientów (7)

loading