Klucz do szczęścia

Data publikacji: 2017-05-17

Kategoria: Przeznaczenie

Klucz do szczęścia

Dlaczego zmagasz się z kłopotami w poszczególnych sferach życia? Czy zastanawiałeś się nad tym kiedyś?

Na pewno znasz ludzi, którzy według Ciebie mają wszystko, są uśmiechnięci, zadowoleni z życia, po prostu szczęśliwi i to bez zbytniego trudu. Prawdopodobnie kierują się tym co każe im serce i wszystko co robią w swoim życiu realizują z czystej przyjemności.

Wszystko, czym jesteśmy to rezultat tego o czym  myślimy

Nasze myśli posiadają swoją częstotliwość oraz swój magnetyzm. Energia pokrewna lgnie do energii pokrewnej tworząc jej skupiska, a z nich materię. Wszystko, włączając nas samych, nasze myśli i cokolwiek, co chcemy lub czego nie chcemy doświadczyć jest czystą energią o różnej częstotliwości. Poszczególne obszary naszego życia - zdrowie, finanse, związki są pod wpływem potężnego Uniwersalnego Prawa Przyciągania – działając na zasadzie „podobne przyciąga podobne”. Zgodnie z tym przyciągamy do swojego życia te rzeczy, warunki oraz okoliczności, które korespondują z naszymi dominującymi myślami i przekonaniami – zarówno świadomymi jak i nieświadomymi. Szczęście jest więc tylko przeświadczeniem, jakie żywi dana osoba. Można je osiągnąć, przybierając w duchu właściwą postawę, tak by myśl o nim miała w nim swoje stałe miejsce.

Co zrobić, aby urzeczywistnić swoje marzenia ?

W celu świadomego przyciągnięcia, tego co wybieramy by zaistniało w naszym życiu, tego co nas uszczęśliwi, musimy nauczyć się dostroić energię myśli i działań z istotą naszego wyboru.

Wystarczy zrealizować trzy podstawowe kroki:

1. Pierwszy krok to nasza prośba (intencja) – proces ustalania w umyśle czego tak naprawdę chcemy.

2. Krok drugi polega na uwierzeniu - czyli  po zastanowieniu się czego byśmy chcieli i jakimi chcielibyśmy być tak  jak gdybyśmy to już otrzymali przechodzimy od razu do „bycia takim”.

3. Trzeci krok to Oczekiwanie i Otrzymywanie - radość oraz wdzięczność to jego fundamenty. Odczuwając i wyrażając wdzięczność za to co mamy, przyciągamy do siebie jeszcze więcej.

--------------------------------------------------------------------
Zobacz również swój horoskop biznesowy.

AUTOR ARTYKUŁU

Perełka

Perełka

Dowiedz się więcej
"Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora"
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.