Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wróżka Tola

Wróżka Tola

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Rodzina i przyjaciele, Kariera i praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody : Tarot, Karty lenormand, Karty cygańskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
2973 Ilość
porad
Ostatnio
online
13 Lat
na portalu
22462 Wyświetleń
profilu

Zasady kontaktu e-mail

Poniższe informacje dotyczą wróżby mail, te same informacje będą również znajdowały się w pierwszym mailu. Pierwszy mail obliguje mnie do napisania ceny usługi i zasad kontaktu. Jeśli ten mail będzie zaakceptowany, w następnym prześlę odpowiedzi na pytania.

 

- mail kosztuje 88 zł.

- mail można wysłać o dowolnej porze, nawet gdy jestem wylogowana.

- w mailu można zadać maksymalnie 3 pytania. Oczywiście wypowiedź może być długa, ale jeśli postawionych pytań będzie więcej, mimo wszystko odpowiem tylko na 3.

- proszę o zadawanie szczerych prawdziwych konkretnych pytań, proszę o podanie imienia (imion) i daty urodzenia, można przesłać swoje zdjęcie lub zdjęcia osób których dotyczy pytanie, jednak zdjęcie nie jest konieczne.

- na cenę maila składa się wykonanie wstępnego-analizującego układu z kart Tarota, Lenormand-Klasycznych lub Cygańskich oraz odczyty dające finalną odpowiedź. Czas dedykowany osobie to godzina. Zdarzają się pytania przy których pozyskanie odpowiedzi wymaga wykonania kilku rozkładów, wiąże się to z dodatkowym czasem. Wpływ na cenę ma również coś o czym wróżce niezręcznie mówić, ale klient powinien wiedzieć - wróżka nie otrzymuje całej kwoty ceny maila, otrzymuje tylko część tej kwoty.

- jeśli pojawi się jakaś zawiłość odczytu i uznam, że niezbędne jest wyjaśnienie głosowe, do maila dołączę plik dźwiękowy w którym wyjaśnię lub dodam zdjęcie sekwencji kart.

- na każde z trzech pytań napiszę od kilku do kilkunastu precyzyjnych zdań odpowiedzi.

- po odesłaniu odpowiedzi na koniec dnia kasuję ze swojej skrzynki wszystkie otrzymane i odesłane maile wraz z załącznikami, traktuję tę czynność jako formę bhp wróżkowego i szanowania Państwa prywatności.

- w określonych energiach pytań lub osób, może zdarzyć się, że karty odmówią odpowiedzi podając lub nie podając powodu, w takim przypadku zawsze o tym napiszę bezpłatną krótką wiadomość a mail nie zostanie odesłany czyli nie poniosą Państwo żadnych kosztów. W sytuacji braku odpowiedzi kart na pytania, proszę się na mnie nie złościć i nie obrażać, przekaz kart nie zależy od wróżki, widocznie po coś karty dają taki a nie inny przekaz.

- czas na odesłanie maila deklaruję jako 5 dni, ale odpowiedź prześlę zapewne szybciej, natomiast na pewno nie później jak deklarowane 5 dni.

- w profilu włączone były, są, będą, tylko te usługi za które zawsze nawet dawno po wróżbie można wystawić pozytywny lub negatywny komentarz.

- pozytywny komentarz można wystawić, ale nie trzeba, to indywidualna decyzja.

- gdyby ewentualna negatywna opinia odnośnie do mojej usługi na portalu została napisana anonimowo gdzieś w internecie a nie tu na tym portalu gdzie skorzystano, uznam to za pomówienie i poproszę o interwencję prawną. Krytykę mojej osoby i moich zasad uznam za nękanie, również poproszę o interwencję prawną.

- szanuję i proszę o szacunek.

- jestem uczciwa i proszę o uczciwość.


Jeśli Pani / Pan akceptuje moje zasady proszę wysłać mail. W pierwszym mailu ode mnie proszę kliknąć -akceptuj mail- a niebawem odpowiem na pytania.


Z serdecznymi pozdrowieniami,

Wróżka Tola

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.