NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Aleksandra

Aleksandra

urlop do 2024-05-05
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Kariera i praca, Miłość i partnerstwo, Wsparcie duchowe

Metody : Tarot, Numerologia, Oczyszczanie, Wahadełko

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
945 Ilość
porad
Ostatnio
online
1 Lat na
portalu
7853 Wyświetleń
profilu

Rytuał Harmonia Serca

Ludzkie serce skrywa wiele tajemnic. Gdy skupimy naszą uwagę, czujemy bicie serca, mamy fizjologiczną i biologiczną świadomość jego funkcji, aczkolwiek niewiele osób rozumie istotę serca z punktu widzenia energii. 

Otwarte serce pozwala nie tylko doświadczać i łączyć się ze światem zewnętrznym. Przede wszystkim jest to główny portal przepływu twojej wewnętrznej energii oraz źródło pasji, odwagi i transformacji. Serce pompując krew tworzy energię ognia, która niezbędna jest do funkcjonowania twojego ciała. Będąc w stanie równowagi i harmonii, energia ta, z serca płynie do wszystkich komórek, zasilając je i odżywiając.

Wiemy jednak, że serce oprócz swojej oczywistej roli jako pompa podtrzymująca życie, jest organem wpływającym na nasze uczucia i emocje. Kiedy serce bije spójnie i rytmicznie, poziom energii podnosi się w ciele, rozwija się kreatywność oraz nasza intuicja. Niekoherentna praca serca zaś sprawia, że czujemy się wytrąceni z równowagi, odczuwamy niepokój i nie potrafimy się skoncentrować.

Celem Rytuału Harmonii Serca jest przywrócenie energetycznej równowagi. Koncentrujemy się na udrożnieniu przepływu energii w ciele oraz na wzmocnieniu aury światła, ze szczególnym skupieniem na obszarze serca. Ważnym elementem procesu jest stworzenie koherencji serca i umysłu czyli stanu wewnętrznej spójności, dzięki której pogłębia się stan naszej świadomości.

Pozostając w harmonii serca odczuwamy spokój, wysoki poziom energii, wewnętrzną równowagę i zadowolenie.

W ramach usługi klient otrzymuje moje autorskie nagranie medytacyjne w formie mp3, trwające ponad 14 minut.

Słuchając go codziennie sprawisz, że twoje serce zacznie się otwierać, oczyszczać ze skumulowanej i niepotrzebnej już energii oraz zacznie pobierać świeżą, uzdrawiającą energię. Wraz z pobieraniem świeżej energii i skierowaniem jej do serca sprawiasz, że to, co zostało w sercu skumulowane musi zrobić miejsce i opuścić twoje ciało. Pamiętaj, że energia jest jak woda, która, gdy puszczona silnym strumieniem w zabrudzone miejsce oczyszcza je, tak skierowana czysta energia na obszar serca sprawia, że powraca ono do swojej harmonii.

Zapraszam do kontaktu!

Cena: 45 zł

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.