Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Urszula
teraz niedostępny

Urszula

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 60043

Średnia ocen: 4.9
(32)
Ilość rozmów na chacie

(221)
Ilość rozmów przez email

(11827)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(38)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

INTERPRETACJA I SYMBOLE SNÓW


Urszula

Freud uważał, że sen to komunikat od nieświadomości, czyli powtórka z wydarzeń na jawie, niespełnione pragnienia, marzenia, i to co wyparła nasza świadomość.

Ja osobiście uważam, że nasze sny mają większe znaczenie niż zdajemy sobie sprawę. Marzenia senne mają własną rzeczywistość i są równie prawdziwe jak życie na jawie. Zagłębiając się we własne sny , możemy dowiedzieć się wiele o nas samych i naszych relacjach z innymi ludźmi.

Zapraszam do interpretacji Państwa snów. Bardzo proszę o opisanie snu, podanie daty  , proszę podać swoją datę urodzenia, imię. Przedstawię, po głębokiej analizie interpretację snu, snów, koszmarów, jesli takie są. Opiszę mailem.

Zapraszam bardzo serdecznie.

 

 

 

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.