74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

AuroraMercouri
teraz niedostępny

Aurora Mercouri

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 7045

Średnia ocen: 5
(321)
Ilość rozmów na chacie

(271)
Ilość rozmów przez email

(1125)
Ilość rozmów przez smschat

(6)
Ilość rozmów przez telefon

(6)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Portret Numerologiczny i Karmiczny


Aurora Mercouri

Na podstawie Państwa daty urodzenia i liter w imieniu i nazwisku mogę stworzyć państwa portret karmiczny. Pomoże to zrozumieć życiowe cele, lekcje do przerobienia, podniesieniu wibracji, zrozumienia siebie i uzdrowienia swojego życia :-) Czasami nie rozumiemy, dlaczego ciągle spotykają nas podobne historie, mamy "pecha" do partnerów, biznesu, nie układają nam się stosunki rodzinne. Te i wiele innych problemów wynikają często z naszych karmicznych długów. Musimy odrobić karmiczne lekcje, aby ruszyć dalej - mogę wskazać państwu kierunek, a także ukazać życiowe cele. Bardzo dokładnie skupiam się na liczbach w Państwa portrecie numerologicznym i szczegółowo opisuje każdy aspekt.

Koszt usługi to 45 zł.

 

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.