Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozkaM
teraz niedostępny

Wróżka M

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 12747

Średnia ocen: 5
(101)
Ilość rozmów na chacie

(105)
Ilość rozmów przez email

(1893)
Ilość rozmów przez smschat

(26)
Ilość rozmów przez telefon

(46)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Obrazy intencyjno - energetyczne


Wróżka M

Witam Wszystkich serdecznie . 

Chciała bym Państwu przedstawić moją dodatkową usługę w dziedzinie energetyki wysoko wibracyjnej . Od kilku lat zajmuje się malowaniem obrazów INTENCYJNO - ENERGETYCZNYCH . 

Każdy z nich ma wyjatkowe przesłanie i wibruje inną energią . 

Po rozmowie z osobą zainteresowana w formie meilowej i ustaleniu jakiej intecji potrzeba nam w życiu (wsparcia w miłości , finansach , ochronie domu i oczyszczaniu złej energii , typowo działanie energetyczne ) przechodzę do malowania . Po zakończonej pracy przedstawiam pracę jaką wykonałam i jesli obraz oddziaływuje i "przyciaga" osobe zamawiającą przechodzimy do formy płatności poprzez meila . Ja wysyłam obraz i wtedy on zaczyna swoje magiczne działanie . Do każdego obrazu przed wysłaniem wykonuję rytuał danej intencji . Po tygodniu proszę o informacje czy dany obraz działa i czy czuć efekty jego obecności . 

Każdy obraz malowany jest indywidualnie pod konkretną osobę bądź domowników . 

 

Serdecznie zapraszam 

(na zdjęciu obraz jednej z klientek)

 

Wróżka M 

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.