Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

WrozkaM
teraz niedostępny

Wróżka M

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 6998

Średnia ocen: 5
(82)
Ilość rozmów na chacie

(79)
Ilość rozmów przez email

(1522)
Ilość rozmów przez smschat

(18)
Ilość rozmów przez telefon

(9)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Ładownie energetyczne wzmacniajace ciało i umysł


Wróżka M

Jeśli czujemy się "wypluci z energii" , nie mamy na nic ochoty i siły , czujemy zrezygnowanie i apatie to czas by postawić swoją energię w odpowiednim pionie tak by zacząć funkcjonować normalnie .  Do owych działań potrzebuję imienia , nazwiska , daty urodzenia oraz informacji o kolorze włosów i oczu . 

Zabieg ten trwa 1 godzinę i odbywa się podczas snu zainteresowanej osoby . Tak by energia była w pełni uwolniona i swobodna 

Odpowiadam po zakończonej pracy w formie meilowej bądź telefonicznej . 

Serdecznie zapraszam 

Wróżka M 

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.