Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Amber
teraz niedostępny

Amber

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 30101

Średnia ocen: 4.9
(406)
Ilość rozmów na chacie

(1049)
Ilość rozmów przez email

(4156)
Ilość rozmów przez smschat

(210)
Ilość rozmów przez telefon

(1063)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Skrypty runiczne


Amber

Skrypty runiczne

Poprzez wiadomość e-mail możesz zamówić dla siebie lub bliskich indywidualny skrypt runiczny. Skrypt zostanie dopasowany do Twoich aktualnych potrzeb i możemy ukierunkować go na każdą z dziedzin życia: miłość, finanse, pracę, sukces, zdrowie. Skrypty runiczne stosowane są najczęściej dla przyciągnięcia dobrych energii – miłości, pieniędzy, szczęścia czy dobrego zdrowia, ale też stanowią bardzo silne zaklęcia ochronne dla wszystkiego, co jest dla nas cenne. Za pomocą skryptu możemy również sprawić, aby z Twojego życia odeszło to, czego nie chcesz – wrogowie, niepowodzenia, choroby, bieda, toksyczne relacje,  nałogi i inne nieprzyjemności.

W wiadomości e-mail napisz swoje imię i datę urodzenia lub imię i datę urodzenia osoby, dla której chciałbyś przygotować skrypt. Opisz swój problem i pragnienia, a dobiorę dla Ciebie odpowiednie runy. Koszt skryptu runicznego wynosi 45 zł. Będziesz mógł go zapisać na kartce, a także namalować czy wygrawerować na drewnie, metalu lub kamieniu. Dobry skrypt służy nam przez lata :)

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.