Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiriamSthettner
teraz niedostępny

Miriam Sthettner

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 78566

Średnia ocen: 4.6
(142)
Ilość rozmów na chacie

(105)
Ilość rozmów przez email

(2671)
Ilość rozmów przez smschat

(9)
Ilość rozmów przez telefon

(545)
Ilość rozmów przez 700

(181)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

ODCIĘCIE NEGATYWÓW☺


Miriam  Sthettner

MINI RYT OCZYSZCZENIA I ODCIĘCIA OD WSZELKICH NEGATYWÓW ( złe oko, złorzeczenie, pech, zazdrość,)  (WSZELKIE KLĄTWY WYMAGAJĄ MOCNYCH PEŁNYCH RYTUAŁÓW)

RYT MOŻNA POWTARZAĆ W MIARE POTRZEB, ZWYKLE KONIECZNE JEST KILKA POWTÓRZEŃ DLA PEŁNEGO DZIAŁANIA.

PODAJ WSZYSTKIE SWOJE IMIONA, DOKŁADNĄ DATĘ I MIEJSCE URODZENIA ORAZ MIEJSCE GDZIE TERAZ PRZEBYWASZ, NATURALNY KOLOR WŁOSOW I OCZU.

WSZELKIE ZABIEGI ENERGETYCZNE WYKONUJĘ ZA PEŁNĄ WIEDZĄ  ZAINTERESOWANYCH ( NIE ZAMAWIAĆ DLA OSÓB TRZECICH BEZ ICH ZGODY !!!!!!! )

USŁUGA MAIL - 55 zł

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.