Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaSzandor
teraz niedostępny

Tarocista Szandor

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 95339

Średnia ocen: 4.8
(755)
Ilość rozmów na chacie

(172)
Ilość rozmów przez email

(5749)
Ilość rozmów przez smschat

(175)
Ilość rozmów przez telefon

(751)
Ilość rozmów przez 700

(35)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Karty Cygańskie


Tarocista Szandor

Boisz się Tarota? A może masz złe wspomnienia związane z Tarotem ? Mimo to nadal chcesz wiedzieć, co przyniesie przyszłość, tylko boisz się zapytać?

 

Teraz już nie musisz !

 

Zapraszam Cię na spotkanie z Kartami Cygańskimi !

 

Od pewnego czasu właśnie te karty włączyłem do mojego warsztatu pracy. Wiele osób odczuwa lęk przed tarotem, są też tacy, którzy zwyczajnie nie chcą mieć styczności z kartami tarota, wolą coś innego. I to inne właśnie przyszło w postaci Kart Cygańskich.

 

Zapraszam Cię w podróż, którą wyznaczą te karty. Dlaczego? Karty Cygańskie nie wzbudzają lęku, nie wywołują niepokoju nie straszą w przeciwieństwie do niektórych kart Tarota. Są dobre na pochmurne dni. Rozbudzają nadzieję, że wszystko jeszcze można naprawić. Owszem pewnie zapytasz, że przecież robię to samo przy pomocy kart tarota. Tak - zgadza się. Ale znasz pewnie też powiedzenie, że „dla każdego coś miłego”. Podobnie jest właśnie z tymi kartami. Jednym bardziej odpowiada Tarot, a innym - może także Tobie, bardziej przysłużą się Karty Cygańskie.

 

W Internecie można spotkać wiele talii Kart Cygańskich. Ja posługuję się talią Gypsy Oracle Cards. Zapewniam, że to bardzo przyjazna talia kart. Dostarcza wiele satysfakcji, urozmaica interpretację wróżby.

 

Od dziś już nie musisz się bać kart. Bo są Karty Cygańskie. Wystarczy, że w swoim pytaniu, czy to podczas rozmowy telefonicznej, smsów, czy może e-maila lub czatu, zaznaczysz, że chciałbyś, bym posługiwał się właśnie ta talią. Zrobię to z ogromną przyjemnością specjalnie dla Ciebie.

 

Zapraszam,
Tarocista Szandor

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.