Heart_5
TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 114887

Średnia ocen: 4.8

886 Rozmów na chat
189 Zrelizowanych e-maili
7775 Odpowiedzi na SMS
307 Rozmów przez telefon
798 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Karty Cygańskie

Boisz się Tarota? A może masz złe wspomnienia związane z Tarotem ? Mimo to nadal chcesz wiedzieć, co przyniesie przyszłość, tylko boisz się zapytać?

 

Teraz już nie musisz !

 

Zapraszam Cię na spotkanie z Kartami Cygańskimi !

 

Od pewnego czasu właśnie te karty włączyłem do mojego warsztatu pracy. Wiele osób odczuwa lęk przed tarotem, są też tacy, którzy zwyczajnie nie chcą mieć styczności z kartami tarota, wolą coś innego. I to inne właśnie przyszło w postaci Kart Cygańskich.

 

Zapraszam Cię w podróż, którą wyznaczą te karty. Dlaczego? Karty Cygańskie nie wzbudzają lęku, nie wywołują niepokoju nie straszą w przeciwieństwie do niektórych kart Tarota. Są dobre na pochmurne dni. Rozbudzają nadzieję, że wszystko jeszcze można naprawić. Owszem pewnie zapytasz, że przecież robię to samo przy pomocy kart tarota. Tak - zgadza się. Ale znasz pewnie też powiedzenie, że „dla każdego coś miłego”. Podobnie jest właśnie z tymi kartami. Jednym bardziej odpowiada Tarot, a innym - może także Tobie, bardziej przysłużą się Karty Cygańskie.

 

W Internecie można spotkać wiele talii Kart Cygańskich. Ja posługuję się talią Gypsy Oracle Cards. Zapewniam, że to bardzo przyjazna talia kart. Dostarcza wiele satysfakcji, urozmaica interpretację wróżby.

 

Od dziś już nie musisz się bać kart. Bo są Karty Cygańskie. Wystarczy, że w swoim pytaniu, czy to podczas rozmowy telefonicznej, smsów, czy może e-maila lub czatu, zaznaczysz, że chciałbyś, bym posługiwał się właśnie ta talią. Zrobię to z ogromną przyjemnością specjalnie dla Ciebie.

 

Zapraszam,
Tarocista Szandor

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.