Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Tajga
teraz niedostępny

*Tajga*

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 238580

Średnia ocen: 5
(10)
Ilość rozmów na chacie

(86)
Ilość rozmów przez email

(6592)
Ilość rozmów przez smschat

(5183)
Ilość rozmów przez telefon

(11240)
Ilość rozmów przez 700

(4952)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

*Tajga*

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: callback
Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Horoskop, Numerologia, Feng shui, Astrologiczne biuro matrymonialne, Horoskop partnerski, Jedz zgodnie z grupą krwi, Horoskop urodzeniowy, Zdrowie a znak zodiaku, Powierzchowność w zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Planety a znaki zodiaku, Praca a znak zodiaku

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
*Tajga*

Szanowni Państwo posiadam wiedzę, którą cenię i której ufam. 

Wiedzę, która może być Państwa partnerem na drodze życia.

           Zajmuję się ezoteryką z powołania i z zamiłowania. Mam za sobą kilkunastoletnią drogę zgłębiania tej wiedzy między innymi poprzez pracę nad własną intuicją i ukończenie 3-letniego Studium Edukacji Ekologicznej na kierunku Sztuki Mantyczne.
W prognozowaniu posługuję się kartami Tarota, astrologią, numerologią.
 

  • TAROT - lata pracy i nauki zaowocowały solidnym warsztatem interpretacji kart. Uwzględniając specyfikę wróżenia Państwu i ramy czasowe rozmowy opracowałam specjalnie dla Państwa kilka autorskich rozkładów TAROTA pozwalających szybko i wnikliwie rozpoznać ew. problemy.
     
  • ASTROLOGIA - początkowo traktowana jako zabawa intelektualna z czasem stała się - obok TAROTA - wiodącą dyscypliną moich zainteresowań. Z dziedziny astrologii proponuję pełen zakres usług. Szczególnie polecam analizę aspektów karmicznych w horoskopie.

 

  • NUMEROLOGIA - w pełnym zakresie: osobista, partnerska, prognozy okresowe, na miesiące, lata.

Poznanie mechanizmu działań karmy i jej praw rzuca światło na przebieg i jakość drogi życia.
Lokalizuje problem i nazywa go po imieniu co jest pierwszym krokiem na drodze do jego unicestwienia lub akceptacji. Twierdzi się, że nazwany, ściśle określony problem przestaje być problemem a staje się jedynie sprawą do załatwienia.

 Odczuwam silną, intuicyjną więź ze światem roślin, zwierząt, minerałów. Piękno duchowe i fizyczne kamieni, kryształów i minerałów, potęga skał, zaspakajają nie tylko potrzebę doznań estetycznych. Oferują one swoje zdumiewające właściwości w magii ochronnej i miłosnej. Działają prozdrowotnie: wspomagają leczenie, wpływają na dobre samopoczucie, działają regenerująco i odmładzająco. Będący na wyciągnięcie ręki świat roślin bezinteresownie wspomaga procesy zdrowienia i oczyszczania, leczy i pielęgnuje, uzupełnia większość rytuałów.

                                         ZAPRASZAM.  TAJGA.

 


OPINIE:

(2019-03-29 15:17:01) 5
Wow! Jeśli wróżka potrafi podać takie szczegóły, o które pytający chce a wstydzi się zapytać, to jest to najwyższy poziom intuicji.
(2019-03-29 14:55:01) 5
Doskonala, precyzyjna, szeroka analiza. Nie wahać się!
(2019-02-26 13:48:02) 5
(2019-01-19 18:04:01) 5
Najlepsza :)

Grafik:

Poniedziałek:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWILI
Wtorek:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWIL
Środa:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWIL
Czwartek:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWIL
Piątek:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWIL
Sobota:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWIL
Niedziela:
ZAPRASZAM W KAŻDEJ WOLNEJ CHWILStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.