Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Fragula

Fragula

teraz niedostępny

Poznaj Swoją Ścieżkę z Kartami Tarota 

Czy poszukujesz głębszego zrozumienia swojego życia? Czy potrzebujesz wskazówek na skrzyżowaniach losu? Oferuję Ci moje dwudziestoletnie doświadczenie jako tarocista, by wspierać Cię w odkrywaniu Twoich możliwości i kierunku na drodze życia. Z pasją i oddaniem korzystam z różnorodnych talii tarota, aby dostosować wróżby do Twoich indywidualnych potrzeb – czy to miłość, kariera, zdrowie, czy duchowość.

Jako uzdrowiciel reiki drugiego stopnia, jestem również w stanie przekazać Ci energię życiową, wspierając Twój proces leczenia i harmonizacji na wszystkich poziomach bytu. Reiki to delikatna, lecz potężna metoda, która może działać samodzielnie lub jako wsparcie dla innych terapii.

Aktualnie zgłębiam tajniki totalnej biologii, odkrywając, jak nasze emocje i przekonania wpływają na zdrowie. To fascynujące połączenie medycyny, psychologii i metafizyki otwiera nowe perspektywy dla naszego samopoczucia i jakości życia.

Jeśli czujesz, że nadszedł czas na zmianę, zapraszam do kontaktu. Jako osoba otwarta i empatyczna, z radością podzielę się z Tobą moją wiedzą i intuicją. Razem możemy odkryć Twoją prawdę i ścieżkę do szczęścia.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Opinie klientów (58)

loading
1 z 7
1 2 3 4 5