Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Fragula

Fragula

teraz niedostępny

Czy szukasz odpowiedzi na swoje pytania, porady na trudne sytuacje lub wsparcia na swojej drodze życia? Jeśli tak, to zapraszam cię do skorzystania z mojej oferty. Jestem tarocistą z dwudziestoletnim doświadczeniem, pasjonatem i miłośnikiem kart tarota, które są moją pracą i misją. Moim celem jest pomagać ludziom w odkrywaniu siebie, swojego potencjału i swojego przeznaczenia. Używam różnych talii i układów kart, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań . Oferuję wróżby na różne tematy, takie jak miłość, praca, zdrowie, finanse, duchowość i wiele innych. 

Jestem również uzdrowicielem reiki drugiego stopnia, więc mogę przekazywać energię na odległość, wspomagając procesy leczenia i uzdrawiania na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Reiki to uniwersalna energia życiowa, która płynie przez wszystko, co istnieje. Poprzez nałożenie rąk na ciało lub na zdjęcie, mogę kierować tę energię do osoby, która jej potrzebuje, harmonizując jej czakry, usuwając blokady i negatywne wzorce, wzmacniając odporność i samouzdrawianie. Reiki jest bezpieczne, łagodne i skuteczne. Może być stosowane jako uzupełnienie innych metod leczenia lub jako samodzielna terapia.

W tej chwili robię kurs totalnej biologii, czyli nauki o tym, jak nasze emocje, myśli i przekonania wpływają na nasze ciało i zdrowie. Totalna biologia to połączenie wiedzy z zakresu medycyny, psychologii, biologii, neurologii i metafizyki. Uczy nas, jak odczytywać sygnały, które wysyła nam nasze ciało, jak rozumieć przyczyny naszych chorób i dolegliwości, jak zmieniać nasze postawy i zachowania, aby uzyskać lepsze samopoczucie i jakość życia. Jest to fascynująca i rewolucyjna dziedzina, która otwiera nowe horyzonty i możliwości.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, zapraszam cię do kontaktu ze mną.  Jestem osobą otwartą, przyjazną i zaufaną. Chętnie podzielę się z tobą moją wiedzą, doświadczeniem i intuicją. Nie wahaj się, skorzystaj z mojej pomocy i odkryj swoją prawdę i swoje szczęście.

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
po zalogowaniu
Wtorek
po zalogowaniu
Środa
po zalogowaniu
Czwartek
po zalogowaniu
Piątek
po zalogowaniu
Sobota
po zalogowaniu
Niedziela
po zalogowaniu

Opinie klientów (53)

loading
1 z 6
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.