Alek Mniszek-Podolski

Alek Mniszek-Podolski

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
2261 Rozmów na chat
207 Zrelizowanych e-maili
21535 Odpowiedzi na SMS
70 Rozmów przez telefon
75 Rozmów przez 708
3 Lat na portalu
Ostatnio
online
73362 Wyświetleń profilu
Alek Mniszek-Podolski

Nazywam się Alek Mniszek - Podolski, witam na moim profilu.
Odkąd pamiętam ciekawiło mnie to co niewidzialne dla oczu i niepojęte dla rozumu. Jestem ezoterycznym samoukiem. Ponad 20 lat krok za krokiem zgłębiam wiedzę tajemną. W latach 2016-19 na jednym z serwisów aukcyjnych sprzedawałem ręcznie wykonane przeze mnie amulety, również wróżyłem, zyskałem tym zaufanie i sympatię odbiorców, dzięki czemu od 2019 roku bez dnia przerwy prezentuję swoją ofertę wróżenia na portalu wrozbyonline. Tarot, Runy, magia słowiańska, wahadełko, jasnowidzenie - tym właśnie się zajmuję.

O mnie trochę bardziej prywatnie.
Moja praca i hobby to historia od starożytności do średniowiecza, jestem profesjonalnym przewodnikiem wycieczek. To fascynujące zajęcie, dzięki któremu bywam w miejscach mocy oraz mam dostęp do artefaktów będących bezcennym źródłem wiedzy również z dziedziny szeroko pojętej ezoteryki. Cyklicznie biorę aktywny udział w rekonstrukcjach rycerskich, prowadzę warsztat średniowiecznego kowalstwa, wykonuję amulety. Doświadczenie to porównałbym do podróży w czasie i oczyszczenia energetycznego jednocześnie. Jest mi bardzo po drodze ze Słowiańszczyzną, wiodę życie blisko natury. Poza portalem i wróżeniem online wróżę też podczas Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie, bywam także na Festiwalu Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie.
Mimo, że swoją ofertę prezentuję na portalu to jestem i pozostanę kimś spoza kręgu masowego wróżbiarstwa. Taką mam naturę. Zapewne nie bez powodu mój rodowy przydomek do nazwiska to zdrobnienie od słowa mnich, a w Tarocie moją osobową kartą jest Pustelnik.
Wierzę w moc i mądrość przyrody, w kosmiczną siłę, która wszystko spaja nadając naszemu życiu sens. Nie jesteśmy bezwolnymi ziarenkami piasku na wydmach czasu. Coś po nas zostaje. Żyję tak, by zostawić po sobie ślad – ślad dobra.

 

15.01.2021
Dwa lata na portalu. Z okazji tego wyjątkowego dla mnie dnia chciałbym Wam bardzo podziękować. Wasze zaufanie, powroty, ilość wróżb które dla Was wykonałem kanałami kontaktu chat, sms, mail, 708, callback, utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałem właściwe miejsce, by zostawić swój ślad – ślad dobra.
Zachować spokój ducha, być, służyć pomocą i wsparciem, to moja dewiza i duma. Jako wróżbitę zweryfikował mnie czas i Wy, którzy tu na portalu zostawiacie swój ślad – ślad dobra. Bardzo dziękuję za wspólne dwa lata.

15.01.2022
Trzy lata na portalu. Bardzo dziękuję stałym odbiorcom oraz nowym, którzy dołączyli w minionych miesiącach.
Na przestrzeni tych lat otrzymałem wiele wiadomości i komentarzy, wiele w których podpisujecie się nazwiskiem, najczęściej wystawianych po jakimś czasie od wróżby. Żadnego komentarza nie anulowano. Żadnego się nie wstydzę. Nie proszę o komentarze. Jedynym wyjątkiem była sytuacja na początku obecności na portalu - pracowałem długo nad mailem opisując wizję, dobierając amulety, po odesłaniu nie wiedziałem czy mail dotarł, czy został właściwie zrozumiany, poprosiłem o kontakt, ewentualnie komentarz. Ta pozornie miła osoba - zemściła się na mnie. Ponieważ nigdy nikogo innego nie prosiłem o komentarz, wiem kto się zemścił, jak odkryli internauci była to początkująca wróżka.
Tym, którzy są ze mną od początku i Tym, którzy dołączyli niedawno, bardzo dziękuję za kontakt, wsparcie, miłe słowa. Każdego dnia staram się wykonywać jak najlepiej swoje zadanie – wróżyć, pomagać. Po trzech latach wróżenia na portalu śmiało mogę powiedzieć, mój zapał wciąż jest taki sam jak Pierwszego Dnia.

Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca, Wsparcie duchowe

Metody: Runy, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapachy, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Jestem
Wtorek
dostępny
Środa
codziennie
Czwartek
w dzień i / lub wieczorem
Piątek
z niedługimi przerwami.
Sobota
Serdecznie
Niedziela
zapraszam.

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.