Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Alek Mniszek-Podolski

Alek Mniszek-Podolski

teraz niedostępny

Dziedziny : Twoja przyszłość, Kariera, Finanse, Miłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Jasnowidzenie, Runy, Wahadełko, Karty wyrocznie, Czytanie ze zdjęcia, Rytuały, Oczyszczanie, Tarot, Numerologia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
25066 Ilość
porad
4 Lat
na portalu
Ostatnio
online
80265 Wyświetleń
profilu

Nazywam się Alek Mniszek - Podolski, witam na moim profilu.
Odkąd pamiętam ciekawiło mnie to co niewidzialne dla oczu i niepojęte dla rozumu. Krok za krokiem od ponad 20 lat zgłębiam ezoterykę, jestem samoukiem. W latach 2016-19 w serwisie aukcyjnym sprzedawałem ręcznie wykonane talizmany, również wróżyłem, czym zyskałem zaufanie i sympatię, a od czterech lat prezentuję ofertę wróżenia także na wrozbyonline. Runy, magia słowiańska, praca z energią, Tarot, wahadełko, jasnowidzenie – to obszary w jakich działam.

Jest mi bardzo po drodze z rycerstwem i Słowiańszczyzną. Wiodę życie blisko przyrody, pasjonuje mnie moc magii natury. Poza wróżeniem online, wróżę na różnych wydarzeniach plenerowych typu Festiwal Słowian i Wikingów w Wolinie, Festiwal Kultury Słowiańskiej i Cysterskiej w Lądzie.
Mimo, że swoją ofertę prezentuję na portalu, to jestem i pozostanę kimś spoza kręgu masowego wróżbiarstwa, taką mam osobowość. Zapewne nie bez powodu mój rodowy przydomek do nazwiska to zdrobnienie od słowa mnich, a w Tarocie moją osobową kartą jest Pustelnik.
Wierzę w moc i mądrość przyrody, w kosmiczną siłę, która wszystko spaja nadając naszemu życiu sens. Nie jesteśmy bezwolnymi ziarenkami piasku na wydmach czasu. Coś po nas zostaje. Żyję tak, by zostawić po sobie ślad – ślad dobra.

 

 

15.01.2021
Dwa lata na portalu. Z okazji tego wyjątkowego dla mnie dnia chciałbym Wam bardzo podziękować. Wasze zaufanie, powroty, ilość wróżb które dla Was wykonałem kanałami kontaktu chat, sms, mail, telefony, utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałem właściwe miejsce, by zostawić swój ślad – ślad dobra. Bardzo dziękuję za wspólne dwa lata.

15.01.2022
Trzy lata na portalu. Bardzo dziękuję stałym odbiorcom oraz nowym, którzy dołączyli w minionych miesiącach. W czasie tych trzech lat otrzymałem wiele komentarzy, największa moja duma to powroty i te komentarze wystawiane po jakimś czasie od wróżby. Żadnego komentarza nie anulowano, żadnego się nie wstydzę. Jak wie każdy kto u mnie wróżył nie proszę o komentarz. Pewna sytuacja z początku obecności na portalu nauczyla mnie, by nigdy tego nie robić: po odesłaniu maila nie wiedziałem czy mail dotarł, czy został właściwie zrozumiany, poprosiłem klientkę o kontakt przez bezpłatną wiadomość, ewentualnie o komentarz żebym wiedział czy mail był ok. Po pewnym czasie padłem ofiarą prześladowania, ta osoba napisała również, że prosiłem o komentarz. Ponieważ nigdy nikogo nie prosiłem o komentarz od razu zorientowałem się kto stoi za intrygą, pomogli również internauci, odkryli, że ta zawistna osoba to... początkująca wróżka haniebnie okrutnie rozprawiająca się z konkurencją. Oczywiście biuro zostało poinformowane. Sytuacja utwierdziła mnie jeszcze bardziej, by stać na uboczu masowego wróżbiarstwa, mimo wszystko wróżyć pomagać i tak nieprzerwanie od lat robię.

15.01.2023
Cztery lata na portalu. To był trudny rok. Zachorowałem na covid, długo zmagałem się z komplikacjami. Wasze wsparcie dodawało mi sił. Dzięki! Tym, którzy są ze mną od początku i Tym, którzy dołączyli niedawno bardzo dziękuję, że jesteśmy w kontakcie. Każdego dnia staram się wykonywać jak najlepiej swoje zadanie – wróżyć i pomagać. Po czterech latach wróżenia na portalu śmiało mogę powiedzieć, mój zapał by pomagać wciąż jest taki sam jak Pierwszego Dnia.

Dziedziny : Twoja przyszłość, Kariera, Finanse, Miłość, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Jasnowidzenie, Runy, Wahadełko, Karty wyrocznie, Czytanie ze zdjęcia, Rytuały, Oczyszczanie, Tarot, Numerologia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Jestem
Wtorek
dostępny
Środa
codziennie
Czwartek
w dzień i / lub wieczorem
Piątek
z niedługimi przerwami.
Sobota
Serdecznie
Niedziela
zapraszam.

Opinie klientów

loading
1 z 38
1 2 3 4 5
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.