Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

AlekMniszek-Podolski
teraz niedostępny

Alek Mniszek-Podolski

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 12148

Średnia ocen: 5
(312)
Ilość rozmów na chacie

(106)
Ilość rozmów przez email

(4528)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Alek Mniszek-Podolski

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail Imprezy firmowe Salonik wróżb
Kategorie: Runy, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca, Wsparcie duchowe
Alek Mniszek-PodolskiNazywam się Alek Mniszek-Podolski, witam na moim profilu.

Odkąd pamiętam ciekawiło mnie to, co niewidzialne dla oczu, niepojęte dla rozumu: moc i mądrość przyrody, energia Ziemi i Kosmosu, rola człowieka, jego przeznaczenie. Zawsze czułem, że nie jesteśmy tylko bezwolnymi ziarenkami piasku na wydmach czasu. Coś po nas zostaje. Wędrówka dusz trwa. Możemy wpływać na los swój, a do pewnego stopnia również los innych. Nasze wybory kształtują przyszłość.

Od 20 lat zgłębiam wiedzę tajemną. Ezoteryka i wróżbiarstwo są moją pasją, powołaniem, które stało się pracą. Poza ezoteryką zawodowo jestem przewodnikiem wycieczek szlakiem Książąt Mazowieckich. Moje hobby to historia od starożytności do średniowiecza. Biorę aktywny udział w rekonstrukcjach rycerskich. Mieszkam w najstarszym mieście Mazowsza. Niedawno wszedłem w średni wiek swoich lat. Wiodę spokojne bardzo skromne życie, jestem szczęśliwy.

Wróżę z kart Tarota i Run, pracuję z energią, zajmuję się rytuałami i magią słowiańską. Na Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie od lat z powodzeniem prezentuję swój warsztat. Portal wróżbiarski wybrałem żeby online dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Zaufaj mi, powierz sekrety, zadaj nurtujące Cię pytania. Wiem, że mogę pomóc. Nie zawiodę Cię.


SMS polecam gdy chcesz zadać konkretne pytanie i otrzymać zwięzłą odpowiedź.
Wyślij sms w dowolnym czasie. Na pewno odpowiem.
 

 

CZAT to przynajmniej kilka minut rozmowy czyli możesz napisać rozbudowane pytanie, a z mojej strony otrzymasz rzetelną, obszerną odpowiedź, radę kart. Piszę szybko, bezwzrokowo, ale daj mi kilka chwil na potasowanie kart, wychwycenie kontekstu i przekazu wróżby.
Doładuj konto na kilka/kilkanaście minut, nawiąż ze mną kontakt gdy jestem online.
 

 

EMAIL polecam wybrać w wyjątkowych momentach np. jako wróżbę noworoczną, z okazji urodzin itp. ewentualnie jeśli chcesz poruszyć wielowątkowe zagadnie, albo w trudnej chwili życia. Otrzymasz ode mnie analizę, wskazówkę, odpowiedź.
 

Przez sms lub czat możesz zadać każde pytanie do kart, porozmawiać ze mną. Nie krępuj się. Możesz również poprosić mnie o energetyczne oczyszczenie, o radę w sprawie amuletów, dobór właściwych indywidualnie dla Ciebie kamieni szlachetnych i minerałów. Możesz także zadać pytanie o rytuał: mogę wysłać przepis na rytuał, który będziesz w stanie wykonać samodzielnie. Nie spowoduje to dodatkowych kosztów, nie oczekuję niczego w zamian.


Wróżę z kart, oferuję również indywidualny dobór rytuałów, kamieni szlachetnych i minerałów, amuletów, zapewniających zdrowie, moc, powodzenie.
Serdecznie zapraszam na profesjonalną poradę ezoteryczną.


OPINIE:

(2019-08-11 22:21:15) 5
Dzieki❤️
Odpowiedź eksperta: Dzięki.
(2019-08-08 21:10:31) 5
Dziekuje za cierpliwosc i za szczere odpowiedzi mimo tego ze czasem nie sa takie jak chcemy, ale lepiej wiedziec niz byc czarowanym. Dziekuje bardzo
(2019-08-08 20:54:31) 5
Bardzo trafna ocena sytuacji po czasie jak pomysle wszystko uklada sie tak jak Pan mi mowil, dziekuje bardzo :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za zaufanie i powrót.
(2019-08-06 01:48:33) 5
Dziekuje ze jesteś i mnie wspierasz zawsze kiedy tego potrzebuje☀️
Odpowiedź eksperta: Zawsze możesz na mnie liczyć! Serdeczne dzięki!

Grafik:

Poniedziałek:
8:00 do 16:00 +noce
Wtorek:
8:00 do 16:00 +noce
Środa:
8:00 do 16:00 +noce
Czwartek:
8:00 do 16:00 +noce
Piątek:
8:00 do 16:00 +noce
Sobota:
online jeśli czas mi pozwoli
Niedziela:
online jeśli czas mi pozwoliStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.