AlekMniszek-Podolski

Alek Mniszek-Podolski

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 65473

Średnia ocen: 5

2143 Rozmów na chat
180 Zrelizowanych e-maili
19767 Odpowiedzi na SMS
70 Rozmów przez telefon
75 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Alek Mniszek-Podolski

POLSKI 
Alek Mniszek-Podolski

Nazywam się Alek Mniszek-Podolski, witam na moim profilu.
Odkąd pamiętam ciekawiło mnie to co niewidzialne dla oczu i niepojęte dla rozumu. Jestem ezoterycznym samoukiem, ponad 20 lat krok za krokiem zgłębiam wiedzę tajemną. Tarot, Runy, magia słowiańska, wahadełko - tym właśnie się zajmuję.

 

O mnie trochę bardziej prywatnie.
Moja praca i hobby to historia od starożytności do średniowiecza, jestem profesjonalnym przewodnikiem wycieczek szlakiem Książąt Mazowieckich. To fascynujące zajęcie, dzięki któremu bywam w miejscach mocy, mam dostęp artefaktów będących bezcennym źródłem wiedzy, również z dziedziny ezoteryki. Cyklicznie biorę aktywny udział w rekonstrukcjach rycerskich oraz prowadzę warsztat średniowiecznego kowalstwa, doświadczenie to porównałbym do podróży w czasie i oczyszczenia energetycznego jednocześnie.
Jestem w średnim wieku. Mieszkam w najstarszym mieście Mazowsza. Wiodę spokojne skromne życie. Poza portalem i spotkaniami osobistymi wróżę też podczas Festiwalu Słowian i Wikingów w Wolinie. Mimo, że swoją ofertę prezentuję na portalu to jestem i pozostanę kimś spoza kręgu masowego wróżbiarstwa. Taką mam naturę. Zapewne nie bez powodu mój rodowy przydomek do nazwiska to zdrobnienie od słowa mnich, a w Tarocie moją osobową kartą jest Pustelnik.

Wierzę w moc i mądrość przyrody, w kosmiczną siłę, która wszystko spaja nadając naszemu życiu sens. Nie jesteśmy bezwolnymi ziarenkami piasku na wydmach czasu. Coś po nas zostaje. Żyję tak, by zostawić po sobie ślad – ślad dobra.

 

15.01.2021

Dwa lata na portalu. Z okazji tego wyjątkowego dla mnie dnia chciałbym Wam bardzo podziękować. Wasze zaufanie, powroty, ilość wróżb które dla Was wykonałem, utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałem właściwe miejsce, by zostawić swój ślad – ślad dobra.

Czat, sms, mail, callback, 708 nadmienię, że do dnia dzisiejszego tymi kanałami kontaktu zrealizowałem 18.850 wróżb. Czy w dwa lata to dużo? Tak. Ogromnie dużo. Odczuwam dumę - przy dużej ilości wróżb i odbiorców udało mi się zachować indywidualne podejście do każdego z Was.

Na przestrzeni tego czasu otrzymałem dziesiątki wiadomości i komentarzy (również tych w których podpisujecie się nazwiskiem), wystawianych po jakimś czasie od wróżby, najczęściej z najwyższą oceną czyli 5 gwiazdek. Żadnego komentarza nie anulowano. Żadnego się nie wstydzę. Ilość wróżb i komentarzy nie spowodowała, że przysłowiowa "woda sodowa" uderzyła mi do głowy. Zachować spokój ducha i zdrowy rozsądek, trwać mimo zawiści konkurencji, służyć pomocą i wsparciem, to moja dewiza i duma. Prawdziwy wróżbita to praktyk. Prawdziwy wróżbita to ten, który codziennie ma odwagę i siłę mierzyć się z różnymi, nawet najtrudniejszymi pytaniami. Jako wróżbitę zweryfikował mnie czas i Wy, którzy tu na portalu zostawiacie swój ślad – ślad dobra.
Bardzo dziękuję za wspólne dwa lata.

Grafik:

Poniedziałek
+ - od 10:00 cały dzień + późny wieczór
Wtorek
+ - od 11:00 cały dzień + późny wieczór
Środa
+ - od 12:00 cały dzień + późny wieczór
Czwartek
popołudnie + późny wieczór
Piątek
wieczór
Sobota
+ - od 11:00 cały dzień + późny wieczór
Niedziela
+ - od 10:00 cały dzień + późny wieczór

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe
Kategorie: Runy, Tarot, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżby Andrzejkowe, Kojarzenie Par, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Zapach a znak zodiaku, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Przyjaźń, Praca, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.