Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Miranda

Miranda

teraz niedostępny

Dziedziny : Twoja przyszłość, Kariera, Miłość, Finanse, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Karty anielskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
5609 Ilość
porad
7 Lat
na portalu
Ostatnio
online
26060 Wyświetleń
profilu

Drodzy Państwo, korzystam głównie z kart Tarota, ale sięgam też po inne talie w wybranych przeze mnie przypadkach. Gdy sobie ktoś tego życzy, wybieram łagodniejsze w wymowie karty anielskie. Czego mogą się Państwo spodziewać w praktyce? To zależy, co pokaże się w rozkładzie. Karty wychwycą energię wokół danej sprawy, określonego zagadnienia, relacji,  wskażą tendencje na przyszłość, podpowiedzą, na jakie trudności trzeba się nastawić.

Nie zawsze są to odpowiedzi, których ktoś oczekuje, np. zdarza się, że ktoś pyta o czyjeś uczucia, a karty uporczywie pokazują, że osoba, o którą pytamy, w danej chwili nie skupia się w ogóle na sferze emocjonalnej i całą życiową energię, myśli i uczucia kieruje na przykład na kwestie materialne i sferę zawodową. To, że my intensywnie analizujemy swoje uczucia, nie oznacza, że partner czy partnerka robią to samo. Mówię uczciwie, co jest pokazane w rozkładzie, nawet jeśli nie jest to odpowiedzią na czyjeś pytanie.

Zdarza się, że widzimy dla siebie jakiś cel, wybierzemy kierunek działań, a karty pokażą niespodziewany zwrot akcji, zmianę sytuacji o 180 stopni i będzie trzeba wybrać nową drogę. Nie mamy wpływu na pewne wydarzenia zewnętrzne, które mogą zmienić bieg czyjegoś Losu.

Nie gwarantuję również, że w rozkładach miłosnych zawsze znajdziemy tą wspaniałą, wartościową osobę do pięknej relacji na Waszej drodze, bo niestety nie zawsze ta osoba się pojawia. Możemy wtedy przyjrzeć się, kto na niej stanie, jakie będzie miał intencje i dokąd to wszystko będzie zmierzać, czyli mamy podpowiedzi czy warto angażować się w znajomość, która się pojawi w nadchodzącym czasie. Zazwyczaj karty pokazują chronologicznie wydarzenia, czyli pierwszą napotkaną osobę, która może „zasiedzieć” się w czyimś życiu.

Jeśli chodzi o rozwój kariery, zobaczymy obraz bardziej obiektywny niż nasza prywatna ocena sytuacji. Nie zawsze nakład energii włożony w ten rozwój, rzeczywiście się zwróci i ktoś zostanie w pełni doceniony, ale też w przypadku zmartwień, przekonamy się czy chodzi o emocje bardzo subiektywne czy rzeczywiście czyjaś pozycja zawodowa jest zagrożona, a wiedza na ten temat  pozwala przejąć kontrolę nad sytuacją I swoim Losem.

Każdy człowiek jest indywidualnością i nie ma dwóch takich samych rozkładów i przekazów z kart. Staram się przekazywać te „gorsze” wiadomości w sposób, który nie będzie raniący dla osoby pytającej, ale ostatecznie zawsze mówię prawdę, czyli przekazuję to, co pokazało się w kartach, bo przekłamania nie mają sensu. Tendencje zdarzeń nie zmienią się tylko dlatego, że naciągniemy interpretację kart, żeby udawać, że nie ma tam np. przestrogi. Uważam nawet, że to może okazać się bardzo pomocne, bo jeśli wiemy, że wydarzenia idą w przeciwnym kierunku niż tego pożądamy, to zawsze możemy wysiąść na najbliższej  „stacji” i poczekać na inny „pociąg”, który zabierze nas tam, dokąd chcemy. Oczywiście używam przenośni. Czasem trzeba zmienić decyzję życiową, żeby skorzystać z podpowiedzi proponowanych przez Tarota i ominąć jakiś problem.

Jeśli ktoś potrzebuje dawki pozytywnej energii i to jest celem stawiania sobie kart, warto powiedzieć to na wstępie i pytać o miłe niespodzianki, jakie pojawią się na naszej drodze, w czym się nam poszczęści, co dobrego się wydarzy, jakie zmiany na lepsze pokazują się w kartach, jakie działanie przyniesie sukces. Nie zawsze będą to WIELKIE SPRAWY i wielkie zmiany, ale skupienie uwagi na pozytywnych stronach życia podniesie poziom energii osoby, która tak czyni, a Tarot wskaże wszystko to, co przedstawia się optymistycznie.

Zachowuję neutralność w przypadku trójkątów uczuciowych, gdyż nie moim zadaniem jest moralizowanie. Ode mnie się  oczekuje przekazu z kart, a nie szerzenia prywatnych poglądów na jakiś temat. Jeśli w rozkładzie pojawi się wyraźna wskazówka, że taki trójkąt należałoby jak najszybciej porzucić, to powiem o tym, ale zawsze jest to odczyt z kart.

Warto kontaktować się, gdy jesteśmy w miarę spokojni, nie w stanie wzburzenia (karty wychwytują energię, więc wychwycą negatywne aspekty sytuacji) i ta zasada obowiązuje obie strony: osobę pytającą i stawiającą karty. Wróżka, która ma swoje osobiste zmartwienia, najpierw musi wyciszyć swoje niepokoje, a dopiero wtedy może zająć się cudzymi problemami.

Jeśli ktoś planuje dzwonić z samochodu w trakcie jazdy, będzie trudniej złapać kontakt energetyczny, bo będą Państwo skoncentrowani na prowadzeniu.

Podobnie w innych sytuacjach, kiedy coś rozprasza uwagę.

Proszę pamiętać, że osoba wróżąca musi podłączyć się energetycznie pod pytającą, żeby wyłapać poszukiwane informacje, a rozproszenie uwagi nie będzie służyć jasnym i przejrzystym obrazom w kartach. Karty są niczym zwierciadło. Odbije się w nich to, co człowiek nosi w sobie w danym momencie. Chaos w umyśle znajdzie odzwierciedlenie w takiej czy innej formie w kartach.

Zapraszam do kontaktu i życzę jak najbardziej pomyślnych prognoz na przyszłość:)

Dziedziny : Twoja przyszłość, Kariera, Miłość, Finanse, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Karty anielskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów (42)

loading
1 z 5
1 2 3 4 5
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.