Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Miranda

Miranda

teraz niedostępny

Dziedziny : Kariera i praca, Miłość i partnerstwo, Finanse, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Karty anielskie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
5894 Ilość
porad
Ostatnio
online
8 Lat
na portalu
28796 Wyświetleń
profilu

Witaj serdecznie!

Jestem pasjonatką wszystkiego, co wpływa pozytywnie na jakość i komfort naszego życia. Zajmuje mnie szeroko pojęte zdrowie i dobrostan (w sensie fizycznym i emocjonalnym).

Moja praktyka obejmuje również przesyłanie uzdrawiającej energii Reiki na odległość. Uczestniczyłam w wielu zajęciach z zakresu bioterapii, czakroterapii oraz nauki o widzeniu aury. Ukończyłam również kurs radiestezyjny, który zdobyłam dzięki Stowarzyszeniu Biorad.

Jestem tutaj, aby pomóc Ci w różnych problemach, z którymi się zwracasz do mnie. Pragnę spojrzeć na konkretne tematy z perspektywy rozkładu kart, co pozwala na obiektywne spojrzenie na sytuację. Często bowiem, gdy sami jesteśmy zaangażowani emocjonalnie w nasze własne historie życiowe, trudno jest nam zyskać pełną obiektywność. Dlatego chciałabym Ci pomóc w uniknięciu błędnych ocen, iluzji czy też fałszywych intencji, które mogą pojawiać się w otoczeniu.

Dzięki kartom mogę wskazać Ci tendencje wydarzeń i najbardziej prawdopodobne rezultaty, ale pamiętaj, że ostateczny wynik zależy od Ciebie i Twoich własnych działań.

Chciałabym Ci służyć radą w kwestiach miłosnych, dylematach zawodowych, finansowych i innych, które nie są łatwe do jednoznacznego zdefiniowania. Zależy mi na taktownym przekazie rzeczywistych informacji, które wynikają z rozkładu kart, bez żadnych zniekształceń.

Korzystam głównie z Tarota, ale zdarza się, że sięgnę po karty klasyczne, cygańskie, lenormand, kipper, runy lub anielskie, jeśli intuicja podpowiada mi, że będą właściwe w określonym przypadku.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz porady, jestem tu, aby Ci pomóc.

Życzę Ci pięknego dnia i samych pozytywnych doświadczeń!  

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Od pon. do piątku
Wtorek
9.00 (10.00)-1800 (19.00)
Środa
Czas logowania
Czwartek
może być modyfikowany
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów (43)

loading
1 z 5
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.