Miranda

Miranda

teraz niedostępny
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 22659

Średnia ocen: 5

0 Rozmów na chat
250 Zrelizowanych e-maili
3392 Odpowiedzi na SMS
107 Rozmów przez telefon
1074 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Miranda

POLSKI 
Miranda

Bezpośredni numer do mnie: 708588022 

Opłata za minutę połączenia 3 zł netto (3.69 zł brutto). Z usługi można skorzystać z sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej: Plus, Play, T-mobile i Orange. 

Drodzy Państwo,

W pierwszej kolejności odbieram telefony, potem odpowiadam na maile i sms-y. Proszę więc o cierpliwość. Staram się odpowiadać możliwie szybko. Choć sms jest krótki, to jednak trzeba zrobić rozkład, żeby na niego odpowiedzieć.

Przy umawianiu się na odpowiedź mailową, podaję czas oczekiwania i dotrzymuję terminu.

Nie stawiam kart kobietom w ciąży, a o zdrowiu wypowiadam się ogólnie, mogę wskazać dolegliwości, które mogą się pojawić, jeśli się temu w porę nie zaradzi,ale nie jest to szczegółowa dignoza i nie powinna zastepować wizyty u lekarza.

Korzystam głównie z kart Tarota, ale z przyjemnością wyciągnę też Karty Anielskie lub przygotuję przesłanie z tych kart na dowolnie wybrany czas lub temat.

Imię Miranda jest moim pseudonimem wróżbiarskim, który przyjęłam ze względu na tradycję, jaka istnieje w Polsce. Od kiedy pamiętam zawsze zwracałam dużą uwagę na swoje sny i dlatego często mam sny prorocze.  Imię Miranda pochodzi z jednego z moich snów, gdzie zostało mi pokazane jako odpowiednie dla mnie.

 

Osobiście uważam, że karty nie pokazują niczego innego, niż to co w nas jest. Wszyscy podświadomie czujemy, dokąd zmierzamy i dokąd mogą  nas  zaprowadzić nasze wybory. Znamy więc swoją przyszłość, różne możliwe drogi, którymi możemy podążać podejmując określone decyzje, tylko nie mamy dostępu do tej wiedzy. To tak jakbyśmy mieli szafkę pełną map, informacji na temat swojego życia, przeznaczenia, ale nie mieli klucza, żeby się do nich dostać. Wróżka jest tą osobą, która dopasowuje klucz i pozwala obejrzeć zawartość tej naszej „szafki”.  Każdemu choć raz w życiu zdarzyła się sytuacja, dla której trudno znaleźć racjonalne wyjaśnienie. Np. ktoś ma proroczy sen… Skąd miałby się on wziąć, jeśli nie znamy przyszłości? Moim zdaniem owszem, znamy swoja przyszłość i swoje przyszłe możliwości, tylko nie mamy dostępu do tych informacji, bo przeszkadza nam w tym racjonalne podejście do życia. Osoba, która korzysta z usługi wróżki, jeśli pozostanie otwarta, daje dostęp do swojej podświadomej wiedzy, a karty tą wiedzę pokazują poprzez obrazy. Wróżka jest więc pośrednikiem miedzy Państwa podświadomością, a świadomością i przekazuje informacje, które już w tam tkwią, są tam cały czas, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie.

Nawet w przypadkach tragicznych wypadków, a nawet zbrodni,  bardzo często ludzie mają wcześniej przebłyski wiedzy w postaci snów, wizji, intuicyjnego odczucia. Zwracamy na to uwagę dopiero, gdy jest już za późno.

Czy karty mogą pokazać w jakim czasie coś się wydarzy?

Staram się zawsze podawać czas, jednak proszę pamiętać, że jest to sprawa względna.

Jeśli ktoś pyta- kiedy poznam swoją drugą połówkę, a potem zamknie się w domu, to żadna przepowiednia się nie sprawdzi, chyba, że wyraźnie będzie powiedziane, że nowy partner/partnerka sami zapukają do drzwi  Trzeba więc zachować zdrowy rozsądek i wróżbę potraktować jak podpowiedź, a nie jak wyrocznię. Sami tworzymy swoją przyszłość, mamy wpływ na to, co się dzieje w naszym życiu, a karty pokazują TENDENCJE zdarzeń. Oznacza to, że zwykle postępujemy bardziej schematycznie i rutynowo, niż nam się zdaje i karty pokazują, co się wydarzy, jeśli nadal będziemy tak postępować.

Kto chce zmienić przyszłość, musi wyjść poza schemat według którego działa na co dzień.

Karty umożliwiają nam dostrzeżenie tych aspektów, które można zmienić,aby zmienić bieg wydarzeń na korzystny dla nas.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:)

Grafik:

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Pozostałe usługi eksperta:
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Reiki, Horoskop Anielski na 2022 rok

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading

Lista nagrań doradcy MirandaFacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.