Pomocnik
Sugestia

PROFIL

Miranda
teraz niedostępny

Miranda

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 19276

Średnia ocen: 5
(0)
Ilość rozmów na chacie

(331)
Ilość rozmów przez email

(3204)
Ilość rozmów przez smschat

(22)
Ilość rozmów przez telefon

(873)
Ilość rozmów przez 700

(13)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Miranda

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Anielskie, Reiki, Horoskop Anielski na 2020 rok

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Miranda

Bezpośredni numer do mnie: 708588022 

Opłata za minutę połączenia 3 zł netto (3.69 zł brutto). Z usługi można skorzystać z sieci telefonii stacjonarnej i komórkowej: Plus, Play, T-mobile i Orange. 

Drodzy Państwo,

W pierwszej kolejności odbieram telefony, potem odpowiadam na maile i sms-y. Proszę więc o cierpliwość. Staram się odpowiadać możliwie szybko. Choć sms jest krótki, to jednak trzeba zrobić rozkład, żeby na niego odpowiedzieć.

Przy umawianiu się na odpowiedź mailową, podaję czas oczekiwania i dotrzymuję terminu.

Nie stawiam kart kobietom w ciąży, a o zdrowiu wypowiadam się ogólnie, mogę wskazać dolegliwości, które mogą się pojawić, jeśli się temu w porę nie zaradzi,ale nie jest to szczegółowa dignoza i nie powinna zastepować wizyty u lekarza.

Korzystam głównie z kart Tarota, ale z przyjemnością wyciągnę też Karty Anielskie lub przygotuję przesłanie z tych kart na dowolnie wybrany czas lub temat.

Imię Miranda jest moim pseudonimem wróżbiarskim, który przyjęłam ze względu na tradycję, jaka istnieje w Polsce. Od kiedy pamiętam zawsze zwracałam dużą uwagę na swoje sny i dlatego często mam sny prorocze.  Imię Miranda pochodzi z jednego z moich snów, gdzie zostało mi pokazane jako odpowiednie dla mnie.

 

Osobiście uważam, że karty nie pokazują niczego innego, niż to co w nas jest. Wszyscy podświadomie czujemy, dokąd zmierzamy i dokąd mogą  nas  zaprowadzić nasze wybory. Znamy więc swoją przyszłość, różne możliwe drogi, którymi możemy podążać podejmując określone decyzje, tylko nie mamy dostępu do tej wiedzy. To tak jakbyśmy mieli szafkę pełną map, informacji na temat swojego życia, przeznaczenia, ale nie mieli klucza, żeby się do nich dostać. Wróżka jest tą osobą, która dopasowuje klucz i pozwala obejrzeć zawartość tej naszej „szafki”.  Każdemu choć raz w życiu zdarzyła się sytuacja, dla której trudno znaleźć racjonalne wyjaśnienie. Np. ktoś ma proroczy sen… Skąd miałby się on wziąć, jeśli nie znamy przyszłości? Moim zdaniem owszem, znamy swoja przyszłość i swoje przyszłe możliwości, tylko nie mamy dostępu do tych informacji, bo przeszkadza nam w tym racjonalne podejście do życia. Osoba, która korzysta z usługi wróżki, jeśli pozostanie otwarta, daje dostęp do swojej podświadomej wiedzy, a karty tą wiedzę pokazują poprzez obrazy. Wróżka jest więc pośrednikiem miedzy Państwa podświadomością, a świadomością i przekazuje informacje, które już w tam tkwią, są tam cały czas, czy zdajemy sobie z tego sprawę czy nie.

Nawet w przypadkach tragicznych wypadków, a nawet zbrodni,  bardzo często ludzie mają wcześniej przebłyski wiedzy w postaci snów, wizji, intuicyjnego odczucia. Zwracamy na to uwagę dopiero, gdy jest już za późno.

Czy karty mogą pokazać w jakim czasie coś się wydarzy?

Staram się zawsze podawać czas, jednak proszę pamiętać, że jest to sprawa względna.

Jeśli ktoś pyta- kiedy poznam swoją drugą połówkę, a potem zamknie się w domu, to żadna przepowiednia się nie sprawdzi, chyba, że wyraźnie będzie powiedziane, że nowy partner/partnerka sami zapukają do drzwi  Trzeba więc zachować zdrowy rozsądek i wróżbę potraktować jak podpowiedź, a nie jak wyrocznię. Sami tworzymy swoją przyszłość, mamy wpływ na to, co się dzieje w naszym życiu, a karty pokazują TENDENCJE zdarzeń. Oznacza to, że zwykle postępujemy bardziej schematycznie i rutynowo, niż nam się zdaje i karty pokazują, co się wydarzy, jeśli nadal będziemy tak postępować.

Kto chce zmienić przyszłość, musi wyjść poza schemat według którego działa na co dzień.

Karty umożliwiają nam dostrzeżenie tych aspektów, które można zmienić,aby zmienić bieg wydarzeń na korzystny dla nas.

Zapraszam serdecznie do kontaktu:)


OPINIE:

(2020-02-29 16:24:32) 5
Super
(2019-12-17 10:12:05) 5
(2019-12-12 09:51:42) 5
(2019-08-14 09:52:52) 5
Polecam bo warto!!!
(2019-07-29 18:01:50) 5
Pani Miranda zawsze wysłucha i poradzi. Bardzo dobra przyjaciółka. Pani Mirando dziękuję za wsparcie i pomoc w trudnych chwilach i decyzjach.
(2019-05-17 10:59:27) 5
Wszystko się zgadza . Dziekuje
(2019-05-01 15:40:13) 5
Rewelacja. Opis który rozumiem. Nic na skróty. Polecam
(2018-10-17 16:24:18) 5
(2018-07-09 13:19:12) 5
(2017-11-11 19:10:35) 5

Grafik:

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Miranda

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.